Xiaomi Mi Box S 4K İle Telefonu TV'ye Yansıtma Sorunu

Enesalp

Hectopat
Merhaba, Xiaomi Mi Box S 4K cihaz aldım. Telefonumu cihaza bağlayıp, TV'ye yansıtamıyorum. Bana yardımcı olabilir misin? Telefonum Mate 20 Lite.

Son düzenleyen: Moderatör:
TV de de sorun olabilir. Bende yansıtamıyorum televizyondan dolayı. Televizyonun ayarlarından erişime izin verdiniz mi?
arkadaşlar uygulamalardan ve sistem uygulamaları içine girin cromecast güncellemesini kaldırıp yeniden güncelleyin sorun düzeliyor
uygulamalardan sistem uygulamalarına gir cromecast ile ilgili yeri bul güncellemesini kaldır sonra tekrar Google marketten güncelle sorun cozulur
arkadaşlar uygulamalardan ve sistem uygulamaları içine girin cromecast güncellemesini kaldırıp yeniden güncelleyin sorun düzeliyor

Son düzenleme:
Arkadaşlar uygulamalardan ve sistem uygulamaları içine girin cromecast güncellemesini kaldırıp yeniden güncelleyin sorun düzeliyor.
Uygulamalardan sistem uygulamalarına gir cromecast ile ilgili yeri bul güncellemesini kaldır sonra tekrar Google marketten güncelle sorun cozulur.

Ben aynısını yaptım ama sorun hala devam ediyor. Başka bir teknik varsa söyleyebilir misiniz?

Bu sorunu devam eden arkadaşlar mi box cihazınıza web video cast receiver uygulamasını, tablet veya telefonunuza ise aynı uygulamanın receiver olmayan Pro versiyonunu yükleyin her şey düzelecektir.

Geri
Yukarı