Xiaomi Mi Mix 2 vs OnePlus 5

Onurhan

Hectopat
Daha fazla  
Yukarıda belirttiğim iki telefon arasında kaldım. Fiyatları ve özellikleri bir birine çok benziyor, sadece tasarım olarak bir birlerinden farklı. Hangisini neden tercih etmeliyim? Xiaomi'nin tasarımını beğendim OnePlus5'de Antutu'da en yüksek puan aldığı için ilgimi çekiyor ve kamerası iPhone7 Plus ile eş değer. Hangisi ve neden ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa Xiaomi Mi Mix 2. Onun da kamerası mükemmel Miui 9'la speed testlerde OP 5'i geride bırakıyor ve tasarımı cidden çok güzel.

Bana kalırsa Xiaomi Mi Mix 2. Onun da kamerası mükemmel Miui 9'la speed testlerde OP 5'i geride bırakıyor ve tasarımı cidden çok güzel.
Kamerası mükemmel değil Mİ6 ile aynı kamera ve OnePlus 5'in kamerası daha iyi.

Ayrıca MİUİ9 Mİ6 VS OnePlus 5
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kamerası mükemmel değil Mİ6 ile aynı kamera ve OnePlus 5'in kamerası daha iyi.

Ayrıca MİUİ9 Mİ6 VS OnePlus 5
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Asıl oyunlarda hızını belli ediyor.
İkisinin arasında aman aman bir fark yok ama tasarımda cidden fark var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı