Xiaomi Mi Note 10 kasıyor

Format ne alaka diyebilirsiniz ama en sağlıklısı budur. Windows gibi cihaz değil bu MIUI.
Güncellemeden sonra format atmak cihazın daha sağlıklı çalışmasını sağlayabilir fakat bugları gidermez. Buglar, sorunlar direkt olarak MIUI fwsinde mevcut. Rezalet bir yazılımları var. Bir sürü kaynakta var, MIUI 12 sorunlarını googlelasanız demek istediğimi anlarsınız.

Masik diye bir ROM varmış onu mu kursam?

Bir de sanki düzeldi sorun emin değilim tam, ayarlardan çentiği gizlediğimde akıcılık geldi gibi oldu. :D

Ama diğer videolarda izlediğim MIUI cihazlarının hızı kadar olmadı.

Linage kurun hocam illaki değişmek istiyorsanız.

Onları deneyimledim fakat kullanıcı arayüzü benlik değil, tek elle kullanamıyorum elim ağrıyor MIUI'da kendime göre ayar yapıyorum öğelerin boyutu çentik gizleme falandır öyle rahat tutabiliyorum telefonu.

MIUI şart yani, bir de MIUI 11 deneyeceğim TWRP'den yedek alıp.

Onları deneyimledim fakat kullanıcı arayüzü benlik değil, tek elle kullanamıyorum elim ağrıyor MIUI'da kendime göre ayar yapıyorum öğelerin boyutu çentik gizleme falandır öyle rahat tutabiliyorum telefonu.

MIUI şart yani, bir de MIUI 11 deneyeceğim TWRP'den yedek alıp.

Hocam MIUI 12.1 yüklü olan bir mi Note 10 var bende de. Bizimkinde böyle bir sorun yok. Neden öyle bir sorun yaşıyorsunuz anlamadım.

Geri
Yukarı