Xiaomi Mi Note 10 Lite brick oldu

Unknown target diye hatayı da ilk kez gördüm açıkçası. Hiç çalışmadığından emin olmak açısından minimal ADB zırvası yerine gerçek SDK Platform Tools ile aynı kodu kullanabilir misiniz?

platform-tools klasörünü istediğiniz herhangi bir yere çıkardıktan sonra klasörü CMD ile çalıştırmanız yeterli olacaktır.

klasörü indirip çıkardım fakat cmd ile çalıştıramadım onun için ne yapmalıyım

klasörü indirip çıkardım fakat cmd ile çalıştıramadım onun için ne yapmalıyım
Klasörü açıp üstteki adres çubuğuna tıklayın öncelikle. C:\Users\kullanıcıadı\platform-tools gibi bir şekilde uzamalı.

Daha sonra bu adresin başına cmd ibaresi ekleyin.

Sonuç cmd C:\Users\kullanıcıadı\platform-tools gibi olacak, enter bastığınızda çalışacaktır.

Klasörü açıp üstteki adres çubuğuna tıklayın öncelikle. C:\Users\kullanıcıadı\platform-tools gibi bir şekilde uzamalı.

Daha sonra bu adresin başına cmd ibaresi ekleyin.

Sonuç cmd C:\Users\kullanıcıadı\platform-tools gibi olacak, enter bastığınızda çalışacaktır.
okey dedi ama mi ekranında kaldı yine,hocam sizin rehberiniz var ya mediafiredan indiremiyorum onu bulk download diyor başka linki var mıdır acaba eksik driver mı var

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-19 225058.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-19 225058.png
    42,1 KB · Görüntüleme: 23
Boot imajı zarar görmüş kesinlikle.

Bootloader kilidinizi açmaya çalışmaya devam edin, riski göze almak isterseniz modlu Mi Unlock Tool'lara da bakabilirsiniz.

Eğer olmazsa 9008 portu açılıp deep flash yapılması zorunlu kalacak.
Nereden ulaşabilirim modlu yazılımlara denemek istiyorum açıkçası ama eğer dosyaları rahatça kurtarıp yaptırabileceksem telefoncuya servise vereyim.Xiaomi 5 yıl yazılım garantisi veriyor yanılmıyorsam servisine versem daha mı mantıklı olur.

Yeni bir bilgi öğrenmiş oldum Minimal ADB'ye güven olmaz fastboot erase komutu için de uğraştırmıştı.
Denk geldikçe uyarırım bu konuda. Şu çöpü değil orijinal SDK Platform Tools'u önerirseniz işimiz daha rahat olur her zaman.

Nereden ulaşabilirim modlu yazılımlara denemek istiyorum açıkçası ama eğer dosyaları rahatça kurtarıp yaptırabileceksem telefoncuya servise vereyim.Xiaomi 5 yıl yazılım garantisi veriyor yanılmıyorsam servisine versem daha mı mantıklı olur.
Gerçekçi olmak gerekirse sizin dosyaları kurtarmanız imkansıza yakın, kime verirseniz verin deep flash yapıp geçer muhtemelen.

5 yıl olayını ilk defa sizden duydum bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı