Xiaomi Mi Note 3 batarya sağlığı

muhtemelen yapamam bu adama zaten garantili olsun diye o kadar para verdim.
İnternetten aldığınız bataryanın da sıfır telefon bataryası gibi performans vereceğini sanmıyorum ama en azından bi de telefoncuya para vermiş olmayın derim. Zor değil yapması. Bende de Mi 6 var aynı senin telefon gibi arka kısmı.

İnternetten aldığınız bataryanın da sıfır telefon bataryası gibi performans vereceğini sanmıyorum ama en azından bi de telefoncuya para vermiş olmayın derim. Zor değil yapması. Bende de Mi 6 var aynı senin telefon gibi arka kısmı.
Şuan ki telefoncu ile bir kaç gün sonra tekrar konuşayım. Muhtemelen bunu satar yeni telefon alırım olmazsa.

Hocam denemeden büyük konuşmamak lazım size de öneririm. 300 lira para değil ve kaliteli güzel batarya.
Yorumlara bakıyorum hep ben, kimisi çok iyi diyor kimisi eskisinden farkı yok diyor. Ben de değiştirmeyi düşünüyorum ama benim batarya sağlığı daha %60 ve 4-5 saat ekran süresi alabiliyorum. İdare ediyor. Cılkı çıkana kadar kullanmayı düşünüyorum şimdilik bataryayı :d

Hocam accubattery tarzı uygulamalara güvenmeyin. Android'de IOS gibi pil sağlığı net çıkmaz. Mümkünse "orjinal" diye satılan bataryalardan da uzak durun. Deji muadili varsa onu kullanmanızı öneririm. Pil kısmında ekran sürenizin ekran görüntüsünü atar mısınız pil gerçekten kötü mü bir görelim.

Deji varmış. Bunu da alabilirsiniz. 280₺....
Hocam net belli olmuyor şöyle yapalım, telefonu %100 şarj edin ve %5'e gelene kadar kullanın, bu süreçte asla şarja takmayın. Ondan sonra pil kısmından ekran'a tıklayıp açık zamanın ekran görüntüsünü alın.
Çok kötü

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-02-01-21-36-35-190_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-02-01-21-36-35-190_com.miui.securitycenter.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı