Xiaomi mi Tecno mu?

Merhaba, az önce yaklaşık 14.000 ₺ ye Tecno Camon 20 Pro 5G 256 GB aldım. Sizce aynı fiyata alabileceğim daha iyi bir Xiaomi cihaz var mı? Ona göre iade edeceğim.
Şöyle söyleyeyim gerek işlemci gerek ram hafıza kapasitesi vs. Asla üzmez hatta gayet yeterli tasarımı en iyi tasarım ödülü almış çin ve Hindistan pazarında gayet adını duyurmuş olan Çin kökenli firmadır kağıt üzeri verileri batarya kapasitesi vs. Gayet iyi fakat arayüz güncelleme desteği hakkında bir şey diyemiyorum.

Exynos varyantinin guc tuketimi fazla ancak SD varyanti icin ayni şey gecerli degil.
SD varyant yurtdışı değil mi?

Merhaba, az önce yaklaşık 14.000 ₺ ye Tecno Camon 20 Pro 5G 256 GB aldım. Sizce aynı fiyata alabileceğim daha iyi bir Xiaomi cihaz var mı? Ona göre iade edeceğim.
Şöyle söyleyeyim gerek işlemci gerek ram hafıza kapasitesi vs. Asla üzmez hatta gayet yeterli tasarımı en iyi tasarım ödülü almış çin ve Hindistan pazarında gayet adını duyurmuş olan Çin kökenli firmadır kağıt üzeri verileri batarya kapasitesi vs. Gayet iyi fakat arayüz güncelleme desteği hakkında bir şey diyemiyorum.

peki xiaomi mi bu cihaz mı çok bişey beklemiyorum ama almışken iyi bir cihaz almak isterim tabii media markt çalışanları xaomi
standından ısrarla tecno standına götürdüler sanırım para alıyorlar 😂 aynı fiyata alabileceğim daha iyi bir xiaomi cihaz varmıdır

peki xiaomi mi bu cihaz mı çok bişey beklemiyorum ama almışken iyi bir cihaz almak isterim tabii media markt çalışanları xaomi
standından ısrarla tecno standına götürdüler sanırım para alıyorlar 😂 aynı fiyata alabileceğim daha iyi bir xiaomi cihaz varmıdır
Yani ben olsam Xiaomi almazdım tamam donanım olarak yeterli cihazları elbette var fakat arayüz gerçekten kötü yani şöyle söyleyeyim aynı işlemciyi bı Samsung'a bı de Xiaomi e koy Xiaomi sırf arayüzü yüzünden hantal kalıyor bugları vs. Saymıyorum bile bahsettiğimiz Tecno da donanım olarak gayet yeterli kağıt üzeri verilerinde iyi özellikleri var performans ve batarya konusunda fakat arayüzü için bir şey diyemediğim için karar yine sana kalıyor Xiaomi tarafta da Redmi note 12 pro var fiyatları yakın ama Tecno işlemcisiyle yine ön planda karar sana kalmış.

Exynos varyantı satıştan kaldırıldı zaten. SD versiyon yurt içi. SD versiyonu 6-7W civarı tüketiyor pil sorunu söz konusu değil pek.

Geri
Yukarı