Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic kulaklık nasıldır?

Procyon

Hectopat
Daha fazla  
1- Şarjı 4 saat kadar gidiyor son seste.
2- Kutuyla 3 veya 4 kere şarj olabiliyor.
3- Ara sıra spor yaparken kulağımdan düşebiliyor.
Sağ kulaklığa 2 defa dokununca şarkıyı durdurabiliyor. Macrodroid uygulaması ile sol kulaklığa sadece 1 komut daha atanabiliyor. Ben sağ kulaklığı birkaç kez düşürdüm. Sağ taraftan ses biraz kısık geliyor. Araştırdığımda birkaç kişide daha aynı sorun olmuş düşürmemelerine rağmen.
Özetleyecek olursam, silikonsuz kulaklık istiyorum, bataryası uzun süre gitsin, kulaklıklara komut atamak önemli değil dersen alabilirsin.

Herkesin kulak yapısına uymuyor benimkine de uymuyordu silikon bir uç aldım. Şahsen işimi görüyor. Ben memnunum.

Bu ürün değil ama benzeri olan silikonlu versiyonunu kullanıyorum. Tek kulaklık şarjı ortalama 6 saat gidiyor bana işteyken kullanıyorum. Kutusuyla birlikte 3 kere Full şarj edebiliyor. Linkteki ürün yerine silikonlu versiyonunu almanı tavsiye ederim. Buraya bırakıyorum.

Bu ürün değil ama benzeri olan silikonlu versiyonunu kullanıyorum. Tek kulaklık şarjı ortalama 6 saat gidiyor bana işteyken kullanıyorum. Kutusuyla birlikte 3 kere Full şarj edebiliyor. Linkteki ürün yerine silikonlu versiyonunu almanı tavsiye ederim. Buraya bırakıyorum.
Basslı müzikler de cızırtı çıkarıyormuş
Herkesin kulak yapısına uymuyor benimkine de uymuyordu silikon bir uç aldım. Şahsen işimi görüyor. Ben memnunum.
Bunun silikonlu versiyonu hangisi ? link olarak atabilir misin Trendyoldan ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı