Xiaomi Mi TV stick internete bağlanamıyor

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Biz eski televizyonumuz için Xiaomi Mi TV stick satın almıştık. Fakat televizyon modeme uzak kaldığı için internete Wi-Fi güçlendirici ile bağlanıyoruz internete bağlanmıyor. Full çekiyor internet hatta bağlantıda mükemmel yazıyor bağlı gözüküyor fakat internet yok yazıyor. Bunun çözümü nedir? Tarih saat ayarlamasını denedik fakat işimize yaramadı o da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Biz eski televizyonumuz için Xiaomi Mi TV stick satın almıştık. Fakat televizyon modeme uzak kaldığı için internete Wi-Fi güçlendirici ile bağlanıyoruz internete bağlanmıyor. Full çekiyor internet hatta bağlantıda mükemmel yazıyor bağlı gözüküyor fakat internet yok yazıyor. Bunun çözümü nedir? Tarih saat ayarlamasını denedik fakat işimize yaramadı o da.

Şifre unutması yapıp geri şifreyi girebilir misiniz?

Ben de o ürünü yeni aldım bir ara bana da öyle bir sorun oluştu. Bir zamandan sonra kendi kendine oldu bizde anlamadık.

Bu sıkıntıda tarih ayarlarını manuel olarak düzelliğiniz de çözülüyor gibi yorumlar okumuştum tekrarlarsa belki bir fikir olur :)

Onu denemiştim bende işe yaramamıştı benim cihazda şu anda tek sorun Türkçe klavye kendi kendine yok oldu. Biraz garip bir cihaz Amerikan klavyesi olarak kullanıyorum.

Ben de statik IP yaptım olmadı, tarih saat düzelttim olmadı, aç kapa yaptım olmadı, ne yapsam olmadi.
Ev ağı hariç telefon ağından bağlanıyor. Modemle ilgili bir ayar yapılması lazım ama bulamadım sorunu neyapsamda.
Kendi kendine iyileşmesi bana tuhaf geldi bu arada:)

Ben de statik IP yaptım olmadı, tarih saat düzelttim olmadı, aç kapa yaptım olmadı, ne yapsam olmadi.
Ev ağı hariç telefon ağından bağlanıyor. Modemle ilgili bir ayar yapılması lazım ama bulamadım sorunu neyapsamda.
Kendi kendine iyileşmesi bana tuhaf geldi bu arada:)

Hocam ben direkt taktığım zaman bağlanmıyordu içinden çıkan uzatma kablosu ile takınca bağlanmaya başladı.

Geri
Yukarı