Xiaomi Mi TV stick siyah ekran

TrapZeus

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ideapad gaming 3 15ach6: AMD Ryzen 7 5800H, 16gb ram, RTX 3050, 120Hz

İphone 13 Pro
Merhabalar, sorunsuz çalışırken ürün bir anda bozuldu. Sorun şu fişe taktığımda cihaz açılıyor direkt ve siyah ekranında kalıyor. Saatlerce bile bıraktım düzelmedi. Kapatma tuşuna basıyorum kumandadan ama kapanmıyor LED ışığı sabit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorun bende de var; cihazın LED ışığı yanıyor, hatta ısınıyor, TV arkasında iki HDMI girişi var; ikisini de denedim olmadı; internette yazılan, YouTube videolarında çıkan hard reset yöntemini deneyeyim dedim; hard reset ekranı da çıkmıyor; olmadı. Sadece siyah ekran mi yazısı var; bu soruna çözüm bulamadım...

Bu sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorun bende de var; cihazın LED ışığı yanıyor, hatta ısınıyor, TV arkasında iki HDMI girişi var; ikisini de denedim olmadı; internette yazılan, YouTube videolarında çıkan hard reset yöntemini deneyeyim dedim; hard reset ekranı da çıkmıyor; olmadı. Sadece siyah ekran mi yazısı var; bu soruna çözüm bulamadım...

Bayağı araştırdım yazılımsal bir sorun var ve bunun çözümü neredeyse yokmuş ürün çöp oldu kısaca.

Geri
Yukarı