Xiaomi Mi vs Anker Soundcore Motion B

psychothinker

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci(Mühendislik)
Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi: Xiaomi Mi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, 13 saat çalma süresi, entegre mikrofon, IPX7 su geçirmez, Siyah: Amazon.com.tr
Anker: Anker Soundcore Motion B Bluetooth Hoparlör, Siyah, A3109011: Amazon.com.tr

Bu iki ürün arasında kullanan varsa yorumlayabilirler mi?
Başka ürün tavsiyesiniz varsa bu fiyatlarda ( 200-400 ) alabilirim.
Teşekkürler şimdiden.
Dün gece sipariş verdim sizden görüp Xiaomi 16w modelini. Siz aldınız mı nasıl performansı falan?

Hayır almadım. Sizinki nasıl?
Bir problem olmazsa yarın gelecek, görüşlerimi yazarım buraya. Anker’i mi tercih ettin yoksa ikisini de mi almadın?

Tronsmart denilen marka merdiven altı bir markaydı bir aralar yanlış hatırlamıyorsam. Yorumlar da çok tutarlı değil zaten sırf 40W diye tercih etmemek lazım.
Hayır almadım. Sizinki nasıl?

Bugün elime ulaştı 3 saattir müzik dinliyorum diyebileceğim tek bir şey var, AL.
Ancak fiyatlar yükseldi genel olarak bilgin olsun.

Son düzenleme:
Bir problem olmazsa yarın gelecek, görüşlerimi yazarım buraya. Anker'i mi tercih ettin yoksa ikisini de mi almadın?

Tronsmart denilen marka merdiven altı bir markaydı bir aralar yanlış hatırlamıyorsam. Yorumlar da çok tutarlı değil zaten sırf 40W diye tercih etmemek lazım.

Bugün elime ulaştı 3 saattir müzik dinliyorum diyebileceğim tek bir şey var, AL.
Ancak fiyatlar yükseldi genel olarak bilgin olsun.

Hiç denediniz mi merdiven altı tamamen yanlış hoparlörlerini 2 yıldır kullanıyorum Tronsmart ile Anker'i yan yana dinlerin kararı siz verin :D Bluetooth hoparlör rehberime bakabilirsin.

Hiç denediniz mi merdiven altı tamamen yanlış hoparlörlerini 2 yıldır kullanıyorum Tronsmart ile Anker'i yan yana dinlerin kararı siz verin :D Bluetooth hoparlör rehberime bakabilirsin.
Haklısınız denemeden bir şey dememek lazım eğer deneme fırsatım olursa bir gün fikrimi buraya yazarım 😂
Xiaomi Mi 16w hakkında bir şeyler yazmak istiyorum, gün gelir bir kişi bile okusa bilgi paylaşımı önemli çünkü ben bu arkadaşı almadan önce bilgi sahibi olabileceğim bir yazı vs yoktu.

Xiaomi Mi 16w dün elime ulaştı 5-6 saat orta/yüksek seste kullandım, her şeyden önce ben bu işin gurmesi değilim ama şunu çok net söyleyebilirim böyle bir fiyata böyle bir ses gücü ve kalitesi “Xiaomi” markası harici yalan olurdu sanırım.

Bass modunu açıp Spotify EQ ayarından “Bass Azaltıcı” ile birlikte kullanıyorum benim ayarım bu şekilde daha fazla ses isteyenler bu şekilde deneyebilirler. Almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Haklısınız denemeden bir şey dememek lazım eğer deneme fırsatım olursa bir gün fikrimi buraya yazarım 😂
Xiaomi Mi 16W hakkında bir şeyler yazmak istiyorum, gün gelir bir kişi bile okusa bilgi paylaşımı önemli çünkü ben bu arkadaşı almadan önce bilgi sahibi olabileceğim bir yazı vs yoktu.

Xiaomi Mi 16W dün elime ulaştı 5-6 saat orta/yüksek seste kullandım, her şeyden önce ben bu işin gurmesi değilim ama şunu çok net söyleyebilirim böyle bir fiyata böyle bir ses gücü ve kalitesi “xiaomi” markası harici yalan olurdu sanırım.

Bass modunu açıp Spotify EQ ayarından “bass azaltıcı” ile birlikte kullanıyorum benim ayarım bu şekilde daha fazla ses isteyenler bu şekilde deneyebilirler. Almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama ürünün çoğunlukla şarjı hakkında çok olumsuz yorum okudum, %70 üzeri seste ne kadar gidiyor şarjı? Pil seviyesi için herhangi bir gösterge var mı? Ürünü kullanım süreniz boyunca ses ilk günkü netliğinden bir şey kaybetti mi?

Sorularımı görüp cevaplarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama ürünün çoğunlukla şarjı hakkında çok olumsuz yorum okudum, %70 üzeri seste ne kadar gidiyor şarjı? Pil seviyesi için herhangi bir gösterge var mı? Ürünü kullanım süreniz boyunca ses ilk günkü netliğinden bir şey kaybetti mi?

Sorularımı görüp cevaplarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.
Mesajını yeni gördüm, uzun zamandır kullanmıyorum Mi 16w'ı açıkçası farklı model hoparlörlere geçtim ama şarj konusunda üzeceğini düşünmüyorum boyutu itibariyle. Seviye göstergesi hatırladığım kadarıyla yoktu ancak tuşa basınca ablanın biri çin aksanıyla ingilizce söylüyordu. Ses netliğini kaybetme konusunda da bu zamana kadar çok farklı ürünler kullandım hiçbirinde bu dediğinin yaşandığını hatırlamıyorum yine sorun yaşamazsın o konuda da.

Yeni konular

Geri
Yukarı