Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal güclendirici alınır mı?

W4LTERWH1TE

Hectopat
Öncelikle merhabalar, benim bulunduğum yerde boş port olmadığı için komşunun internetini kullanıyorum. Kullandiğim internet 25 Mbps internet ancak dublex evde oturduğum içim üst katta 50kbps internet cekiyor. R bu artık canıma tak etti ve yeni portlar 2 yıl boyunca gelmeyecek. Sizce Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal güçlendirici alınır mı, yoksa boşa masraf mı? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Kullanıyorum memnunum tavsiye ederim. Sorun Var ise cevaplarım. Ne modeme yakın olacak ne de çekmesini istediğin yere ikisinin ortasında güzel bir yere yerleştirmen gerekiyor.

Kullanıyorum memnunum tavsiye ederim. Sorun var ise cevaplarım. Ne modeme yakın olacak ne de çekmesini istediğin yere ikisinin ortasında güzel bir yere yerleştirmen gerekiyor.

Kullanıyorum memnunum tavsiye ederim. Sorun var ise cevaplarım. Ne modeme yakın olacak ne de çekmesini istediğin yere ikisinin ortasında güzel bir yere yerleştirmen gerekiyor.

Hocam üst kat olduğu için çekmemesinden korkuyorum alt kata yerlestirmek mecburiyetindeyim cihazi yerleştirdiğim zaman önüne duvar gelecek 2 tane bundan dolayı aynı sıkıntıları yaşar mıyım bir de normal bilgisayarla baglanılabiliyor degil mi cunku bilgisayari Wi-Fi adaptoruyle kullanıyorum.

@W4lterwh1'te hiçbir sıkıntı olmaz bilgisayar vs. Wi-Fi olan her şeye bağlayabilirsin. Fakat anlattığın şekilde çeker mi onun garantisini veremem dostum. Çünkü bir kat yukarı ve 2 tane duvar gelecek diyorsun evinin planını bilmediğim için kesin de bir şey söylemek istemiyor. Ama muhtemelen çekmeyecektir ya da az çeker. Bir uzatma kablosu ile veya merdivenlerim orada priz var ise merdivenin oralarda bir yere yerleştirmen tavsiye ederim. Kesinlikle üst kaya yerleştirme fakat dediğin kadar da uzak olamaması lazım tam ortada. Bir yer olmalı. Ayrıca sadece PC için alacaksın Ethernet kablosu almanı tavsiye ederim. Hem çok daha iyi çeker hem de maliyeti daha az.

@W4lterwh1'te hiçbir sıkıntı olmaz bilgisayar vs. Wi-Fi olan her şeye bağlayabilirsin. Fakat anlattığın şekilde çeker mi onun garantisini veremem dostum. Çünkü bir kat yukarı ve 2 tane duvar gelecek diyorsun evinin planını bilmediğim için kesin de bir şey söylemek istemiyor. Ama muhtemelen çekmeyecektir ya da az çeker. Bir uzatma kablosu ile veya merdivenlerim orada priz var ise merdivenin oralarda bir yere yerleştirmen tavsiye ederim. Kesinlikle üst kaya yerleştirme fakat dediğin kadar da uzak olamaması lazım tam ortada. Bir yer olmalı. Ayrıca sadece PC için alacaksın Ethernet kablosu almanı tavsiye ederim. Hem çok daha iyi çeker hem de maliyeti daha az.

Hocam Ethernet kablosu var 3-4 metrelik ancak Xiaomi Mi Wi-Fi Pro modelinde Ethernet giriş portu bulunuyor mu cihaz sizde oldugu için soruyorum.

Hocam Ethernet kablosu var 3-4 metrelik ancak Xiaomi Mi Wi-Fi Pro modelinde Ethernet giriş portu bulunuyor mu cihaz sizde oldugu için soruyorum.

Hayır herhangi bir girişi yok sadece reset düğmesi var. Eğer PC için alacaksanız uzun bir kablo alın ve direk modem ile PC bağlamış olursunuz. Eğer Ethernet giriş portu olan bir şey istiyorsanız bu ve bunun gibi ürünlere bakmanız lazım. Wi-Fi Pro sadece kablosuz bağlantı içindir.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...router---beyaz-p-HBV00000VE11B?magaza=Kegames

Geri
Yukarı