Xiaomi Mi Wi-Fi router 4C alınır mı?

Samed Karaca

Hectopat
Yer
İstanbul
Evde bazı odalara internet gitmiyor ve TV laptop veya telefondan YouTube Netflix vb. açınca modeme kablo ile bağlı olan PC'nin internet hızı aşırı yavaşlıyor. Bu routeri almak mantıklı mı?

4A alın. Fiyat farkına değer zaten. İçinde PPPoE de var. Yani modem olarak da kullanılabiliyor olması gerekiyor, çözeceğim. Ethernet (RJ45) jackına RJ11'e takılan çift damarlı kabloyu takmak için bir zaman bulabilirsem deneyeceğim. Bu ucuzötesi alet VDSL modeme çevrilirse demeyin keyfime valla.​

4a alın. Fiyat farkına değer zaten. İçinde PPPoE de var. Yani modem olarak da kullanılabiliyor olması gerekiyor, çözeceğim. Ethernet (RJ45) jackına RJ11'e takılan çift damarlı kabloyu takmak için bir zaman bulabilirsem deneyeceğim. Bu ucuzötesi alet VDSL modeme çevrilirse demeyin keyfime vallahi.​

Dediğiniz şey olursa muhteşem olur. 150 TL gibi bir fiyata 5 GHz modem.

Dediğiniz şey olursa muhteşem olur. 150 TL gibi bir fiyata 5 GHz modem.
Ya benim bayağı zamandır aklımda aslında. 3C'yi de kullandım, yüksek voltaj adaptörle beraber cihazı da bozdu, ben de 4A'ya geçtim. Baktım ayarlarda PPPoE var. Allah allah? Niye kıytırık, operatörün verdiği Huawei modemle devam edelim ki? Değil mi?​

Yeni konular

Geri
Yukarı