Xiaomi MI13 band20 nedir?

Twrp ile sadece yedek alip global rom'a geçildiği vakit flashlayacagız bu özellik her cihazda var
Hocam emin misiniz? Böyle bir şey varsa cidden mi13 ü düşünüyorum. veya band20 olayı varsa mi14 bekleyeceğim yurt dısı satan kişilerden. Şu an yd S23Ultra kullanıyorum fakat fazla büyük. kücük ekranlı bir şey istiyorum ve nedense mi13 e için aşırı ısındı.

Hocam emin misiniz? Böyle bir şey varsa cidden mi13 ü düşünüyorum. veya band20 olayı varsa mi14 bekleyeceğim yurt dısı satan kişilerden. Şu an yd S23Ultra kullanıyorum fakat fazla büyük. kücük ekranlı bir şey istiyorum ve nedense mi13 e için aşırı ısındı.
Evet mifirm sitesinde bütün romlar ve Twrp/ofox dosyaları var romlar Recovery ve Fastboot olarak var rahat olun en fazla telefoncuda yaptırırsınız

Arkadaşlar merhaba. Yurt dışı MI13 almayı düşünüyorum fakat Çin modeli satanlar ucuza satıyor ama onda sanırım band20 yokmuş. Bu band20 nedir? Bşraz baktımda 4.5G mi yok bu cihazda? Sizce band20 çok

Arkadaşlar merhaba. Yurt dışı MI13 almayı düşünüyorum fakat Çin modeli satanlar ucuza satıyor ama onda sanırım band20 yokmuş. Bu band20 nedir? Bşraz baktımda 4.5G mi yok bu cihazda? Sizce band20 çok gerekli bir şey mi?
Merhaba hocam ne yaptınız aldınız mı ben de mi 13 düşünüyorum band 20 sorun olur mu acaba ne yapsak bilemedim :) mi 13 t de olabilir ama ondada kamera buğu sorunu var açıkcası kararsızım mi13 e daha çok sıcak bakıyorum

Merhaba hocam ne yaptınız aldınız mı ben de mi 13 düşünüyorum band 20 sorun olur mu acaba ne yapsak bilemedim :) mi 13 t de olabilir ama ondada kamera buğu sorunu var açıkcası kararsızım mi13 e daha çok sıcak bakıyorum
mi14 bekliyorum hocam yurt dışı olarak getirmelerini. Onun kameraları vs. daha çok hoşuma gitti.

Band20 K60 Pro da yok mesela romla geldiğine emin misiniz ??? Öyle olsa bu problem edilmezdi sadece bazı modellerde yazılımla deaktive sanırım K60 Proda geliyor mu ?

Band20 K60 Pro da yok mesela romla geldiğine emin misiniz ??? Öyle olsa bu problem edilmezdi sadece bazı modellerde yazılımla deaktive sanırım K60 Proda geliyor mu ?

mi14 bekliyorum hocam yurt dışı olarak getirmelerini. Onun kameraları vs. daha çok hoşuma gitti.
Mi14 aldınız mı? Turkcell kullanıyorum mi14 aldım henüz kullanmaya başlamadım. Şu band20 konusu yüzünden 4g konusu mühim benim için. Full çeker umarım. Sormak istedim belki alıp kullanmışsınızdır diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı