Xiaomi kalibre sorunu nedir?

Daha fazla  
Herkese merhaba. Arkadaşlar yeni telefonumda kalibre sorunu varmış? Ne demek bu? Ne oluyor kalibre sorunu? Önemli bir şey mi? Tecrübeli, bilgili arkadaşlarım bilgilendirirse sevinirim.

Batarya kalibreden bahsediyorsanız telefonu kapatana kadar kullanıp, sonra hiç ellemeden fullemeye deniyor. Yeni telefonlarda yapmaya gerek yok 2 yıl civarında yapılıyor ayda 1 kez. Sizin telefonunuz yeni ve batarya sapıtıyorsa garantiye vermenize tavsiye ederim. Teknoloji şans işi 1 günlükte olsa bozulabilir.

Ama vermeden dediğim işlemi yapabilirsiniz.

Batarya kalibreden bahsediyorsanız telefonu kapatana kadar kullanıp, sonra hiç ellemeden fullemeye deniyor. Yeni telefonlarda yapmaya gerek yok 2 yıl civarında yapılıyor ayda 1 kez. Sizin telefonunuz yeni ve batarya sapıtıyorsa garantiye vermenize tavsiye ederim. Teknoloji şans işi 1 günlükte olsa bozulabilir.

AccuBattery adlı uygulamayı yükledim, batarya kalibrasyonu başarısız diyor. Bugün TurkTelekom'a kulak sensörü algılamıyor diye gittim, kadın aynı zaman da kalibrasyon sorunu var dedi. Neyse kulak sensörünü hallettiler de bu kalibrasyon işini ben anlamadım(sadece kalibrasyon hatası var dendi) Tam olarak anlayamadım hocam, benim ne yapmam lazım? Sorun ne?

Batarya da sapıtma vesaire yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı