Xiaomi Mi6 için Ekran Koruyucu Tavsiyesi

Rafi Hızlı

Kilopat
Merhaba arkadaşlar 3 gün önce Xiaomi Mi 6 telefonu almış bulunmaktayım. Telefondan gayet memnunum fakat ekran koruyucu bulamadım bulsam da kenarlarda hava boşluğu kalmakta. Normalde ekran koruyucu kullanma taraftarı değilim fakat ne olur ne olmaz diye takmak istiyorum önerilerinize açığım. :)

Not: Kırılmaz cam diye tabir ettikleri kalın olan şeyden değil ince, şeffaf esnek olan jelatin (jelatin deniyor galiba :)) tavsiyenizi alırım parlak veya mat olması sorun değil boşluk kalmasın yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcısıyım, telefon için kırılmaz cam diye gezmediğim dükkan kalmadı.Bulamadım.

Uydurma 5 liraya bir tane aldım. Şuanda hava boşluğu kenarlarda kalmasına rağmen ekranı çizilmeye karşı koruyor. Telefonun ekranı kavisli bir yapısı olduğu için hava boşluğunun kaldığını söylediler. Onun için sadece orijinal (sıvı yada nano deniliyordu sanırım) ekran koruyucu bulup getirtmek gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı