Xiaomi Mi9 SE nasıl?

XMixtelXx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Mesela dokunmatiği nasıl, parmak izi okuması ne kadar hızlı, tek seferde okuyor mu, ne kadar hızlı gibi gibi.

@XMixtelXx yerinde olsam ondan daha ucuz fakat onun kadar güçlü
Bir telefon tercih ederdim.
Mesela oyun telefonu istiyorsan Samsung Galaxy A5 yeterli
Mesela sosyal medya girsin ailem ile konuşa bilsem yeter diyorsan

Samsung Galaxy J2 tavsiyemdir ya da daha ucuz istersen Samsung Galaxy S3 ;)

Yani pahallı telefon alınca tam ihtiyacın olanı almış gibi düşünürsün. Ama yanılıyorsun aslında boşuna para harcamış olursun.
Önce neye ihtiyacın olduğuna karar ver :)
@gurkanyal şimdi anladın mı ;)

Mi 9 SE'den daha ucuza güçlü telefonlar var yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani pahallı telefon alınca tam ihtiyacın olanı almış gibi düşünürsün. Ama yanılıyorsun aslında boşuna para harcamış olursun.
Önce neye ihtiyacın olduğuna karar ver :)
@gurkanyal şimdi anladın mı ;)

Mi 9 SE'den daha ucuza güçlü telefonlar var yani.
O telefonlarla artık Google'a zor giriliyor. Buraya gelip bilgisizce, millete saçma sapan tavsiyelerini verme.

O telefonlarla artık Google'a zor giriliyor. Buraya gelip bilgisizce, millete saçma sapan tavsiyelerini verme.

Haklısınız hocam.👍

Haklısınız hocam.👍
Deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Mesela dokunmatiği nasıl, parmak izi okuması ne kadar hızlı, tek seferde okuyor mu, ne kadar hızlı gibi gibi.
Çok mukkemmel bir telefon.

Furkan bey ben saçma tavsiye vermedim mesela ben Samsung Galaxy 5830I kullanıyorum. Android 2.3.6
Sosyal medya giriyor mu giriyor bu bana yetiyor yani neye ihtiyacınız varsa ona göre alın. Kötü bir tavsiye değil siz inanmak istemiyorsunuz. Ben bu telefonda Google'a 25 Saniye'de giriyorum.
İstiyorsan beni sonsuza kadar sustur banla, ben sadece iyiliğinizi düşünüyorum.

Çok para harcamamanız için istediğinize göre tavsiye veriyorum.

Furkan bey ben saçma tavsiye vermedim mesela ben Samsung Galaxy 5830I kullanıyorum. Android 2.3.6
Sosyal medya giriyor mu giriyor bu bana yetiyor yani neye ihtiyacınız varsa ona göre alın. Kötü bir tavsiye değil siz inanmak istemiyorsunuz. Ben bu telefonda Google'a 25 Saniye'de giriyorum.
İstiyorsan beni sonsuza kadar sustur banla, ben sadece iyiliğinizi düşünüyorum.

Çok para harcamamanız için istediğinize göre tavsiye veriyorum.
Evet gerçekten çok müthiş bir telefon. Keşke banlama yetkim olsa da banlasam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı