Xiaomi Mi9 SE kullanıcı yorumu

ynsyns0

Hectopat
Daha fazla  
Telefon en boy ekran olarak güzel fakat yazılım şu an berbat durumda. Xiaomi de güncelleme veren bir taraf değil zaten bunu göze alarak alın. Ben uygun fiyatlı diye aldım bu 3. Xiaomi telefonum artık gına getirdi. Özellik koymuş ama kullanamıyorsun çünkü yazılımı berbat. Kötü değil direkt berbat, zararına satıp Xiaomi'den artık kurtulmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi 9SE yerine LG G7 tercih edebilir bunu okuyacak kişiler.
Lg benim tercihim olmaz ama tercih meselesi hocam.
Çok ucuz bir ürün de değilmiş. Sizin adınıza üzüldüm.
Malum yolla alınca 2000e gelmişti parasına göre iyi cihaz ama miui felaket kötü güncelleme politikası var daha stabil miui10 çıkaramadı doğru düzgün miui11 denemeye başladığı yazıyor.

Telefon en boy ekran olarak güzel fakat yazılım şu an berbat durumda. Xiaomi de güncelleme veren bir taraf değil zaten bunu göze alarak alın. Ben uygun fiyatlı diye aldım bu 3. Xiaomi telefonum artık gına getirdi. Özellik koymuş ama kullanamıyorsun çünkü yazılımı berbat. Kötü değil direkt berbat, zararına satıp Xiaomi'den artık kurtulmak istiyorum.

Tam olarak ne yaşadınız bilmiyorum ama Xiaomi gayet de güzel güncelleme veriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı