Xiaomi Miiiw vs Bloody B640

Metin Taskin

Hectopat
Hız ve sessizlik benim için çok önemli. Şu ana kadar bu ikisi arasında kaldım hangisini almalıyım? Veya bunun yerine alabileceğim maksimum 450 TL ilk bir Red Switch klavye varsa çok mutlu olurum.

( Önceki günlerde bunun gibi sorular çoktan sormuştum. Tekrar tekrar sorduğum için kusura bakmayın, bazı arkadaşlarım banlandığı için benim hesabımdan girip soru sorabiliyor. )

Blood B640, red switch değil optik switch kullanıyor. Ses düzeyi olarak Blue gibi.

Miiw ise red switch kullanıyor. Yüksek ihtimal Outemu marka.

Bütçe 500 oluyorsa CK350 var. Onun dışında artmazsa Miiw veya GXT 890'a mahsur kalıyorsunuz.

Hız ve sessizlik önemli diyorsunuz, membran düşünür müsünüz?

Blood B640, Red Switch değil optik Switch kullanıyor. Ses düzeyi olarak Blue gibi.

Miiw ise Red Switch kullanıyor. Yüksek ihtimal outemu marka.

Bütçe 500 oluyorsa CK350 var. Onun dışında artmazsa miiw veya GXT 890'a mahsur kalıyorsunuz.

Hız ve sessizlik önemli diyorsunuz, membran düşünür müsünüz?

Olabilir. Ancak bu aldığım son klavye olacak. Uzun ömürlü olması benim için önemli.

Olabilir. Ancak bu aldığım son klavye olacak. Uzun ömürlü olması benim için önemli.
Miiw klavye hakkında pek bir bilgi yok elimizde. Bloody B640 üzmez bu bütçede ancak optik switch. GXT 890 var ancak son zamanlarda bolca tuş silinme duyuyoruz. Ben de o klavyeyi önermeyi bırakacağım.

Membran düşünürseniz 200TL'ye Cynosa Lite var. Alternatif olarak bütçe artarsa Cooler Master CK350 var, harika klavye.

Miiw klavye hakkında pek bir bilgi yok elimizde. Bloody B640 üzmez bu bütçede ancak optik switch. GXT 890 var ancak son zamanlarda bolca tuş silinme duyuyoruz. Ben de o klavyeyi önermeyi bırakacağım.

Membran düşünürseniz 200TL'ye Cynosa Lite var. Alternatif olarak bütçe artarsa Cooler Master CK350 var, harika klavye.
hocam cynosa lite klavyenin tepkime süresi kaçtır acaba bir bilginiz var mı
Ayrıca b640 adlı klavyenin içinden çıkan silikonlar bu yüksek sesi azaltabilirmi

Miiw klavye hakkında pek bir bilgi yok elimizde. Bloody B640 üzmez bu bütçede ancak optik Switch. GXT 890 var ancak son zamanlarda bolca tuş silinme duyuyoruz. Ben de o klavyeyi önermeyi bırakacağım.

Şimdi küçük bir araştırma yaptım ve şaşırdım açıkçası, mıııw kalih Red Switch'leri kullanıyor. Seçimimi Xiaomi'den kullanacağım galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı