Xiaomi Note 12 Pro 5G nasıldır?

snowman0

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Xiaomi Note 12 Pro 5G, 12 GB RAM modelini almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz?

Aktif olarak benim telefonum hocam. Kullanıyorum, tavsiye ederim. Belki F/P olarak daha avantajlıları vardır bilemem fakat günlük ihtiyaçlar ve hafif oyun yönünden gayet yeterli bir telefon.

A34 bakabilirsiniz kamera yönünden daha iyi.

Kamera dışında her şey kağıt üstündeki verilerden ibaret değil ama.
A34 özellikle yazılım ve güncelleme desteği daha başarılı bence.
Ben olsam Samsung Türkiye garantili, yazılımı daha başarılı (saçma sapan uygulamalar, reklamlar, vs yok en azından) olmasından A34 tercih ederdim.
Ama tabii hızlı şarj önemliyse A34 çıldırtır insanı %18'dan %100'e 90 dk sürüyor 25W ile onun dışında çok da önemli fsrk yok bence Xiaomi'nin arkası cam sadece ama sırf cam olduğu için alınır mı blmem.

Son düzenleme:
Alternatif olarak şu cihaza bakmanı öneririm. Dimensity 8050'yi bu fiyata sunması oldukça cazip.

Düz 20'de var mt 8000 vardı sanki.

Camon 20s Pro yanlış alarm vermişim.

Bende babama telefon alacağım eski Oppo A52 kullanıyor hızlı şarjı yüksek bir telefon arıyorum Huawei Nova 9 hoşuma gitti ama Google desteği insanı çıldırtır.

Zaten alımabilecel başka marka da görmiyorum Huawei, Samsung'dan başka ben A35 A55 lansmanını bekleyeyim yanında Buds 2 hediye ederler yine

Yeni konular

Geri
Yukarı