Xiaomi Note 6 Pro "hizmet yok" hatası

bayramlenx

Centipat
Merhaba arkadaşlar sorunum şu şekilde, Xiaomi Note 6 Pro kullanıyorum 4 ay önce bir SMS geldi 30 gün içerisinde IMEI kaydı yapılmazsa cihazım kapatılacakmış. Her neyse zamanım olmadı yaptıramadım bundan 1 ay önce servis yok hatası geldi SIM kartını çıkarttım 2. sım kart yerine taktım çift hatlı oldugu için. Ve sorunum düzeldi. Şimdi 2. sım kart yeri de okumuyor servis yok diyor. Annemin telefonu Xiaomi Note 6 Pro aynı telefon ama TR, kaçak degil. Benim sim yuvamı ona taktım oldu hattım da bir problem yok. IMEI nasıl atabilirim? Room olayı neyse o yok telefonumda. IMEI atsam sorunum çözülür mü? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
*#06# yapıp iki IMEI numarasını da buradan sorgular mısın? Kayıtlı mı diyor ve SMS ile gelen ile eşleşiyor mu diye.

Dosya Ekleri

• 222.PNG
    222.PNG
    14,3 KB · Görüntüleme: 132
Bootloader kilidi SIM aktifken açılmalı yoksa arka kapak açılarak müdahale edilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu gruplarda uzman kişilerden bilgi alabilirsin. Uzaktan bağlanıp IMEI atarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı