Xiaomi Note 8 Pro ısınıyor mu?

• Konuyu başlatan Akik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 20B
@Sylveon Mi9t Xioami'nin premium olarak sınıflandırdığı bir cihazdır. Ben kendim Note 7 kullanıyorum. Mal ortada kalite ortada. Mi9t ile Note 8 Pro arasında kalite farkı var ve mi ürünleri daha kaliteli.

Bu gün gittim baktım adam yurt dışı cihazı bana satmaya çalışıyormuş , tabiki de almadım ; başka bir telefoncudan Xiaomi resmi note 8 pro yu almaya gittim , adam bana abi oyun oynuyor musun dedi evet dedim ne tarz dedi pubg falan dedim (orta ayarlarda oynadığımı söyledim) ozaman boşuna xaomi note 8pro alma dedi note 6 pro veriyin pişman olursan getirir geri verirsin dedi bu arada oradaki elamanı 2. Telefonu note 8 pro imiş ve bir saat inceleme için verdi sağolsun elimdeki cihaza oranla çok ısınıyor rahat 45 C si var almadığına sevindim çünkü ileride takıntı olarak dönüş yapacaktı şuan bu cihazda bütün ayarları ortaya alıp keyifli şekilde kasadan ısınmadan 1-2 saat oynayabiliyorum arka kamerasını beğenmedim ama ön kamerası müthiş note 8 pro ya oranla bilmiyorum ben memnunum iyikide bunu önermiş o arkadaştan da Allah razı olsun yoksa aklımda hep note 8pro kalacaktı .

Note 6 Pro mu? İlginç.

Kendime 3500 TL sınır koymuştum 1500 TL ye Xiaomi note 6 pro aldım :) gayet memnunum pubg orta ayarlarda kasmadan sıkıntısız 45 FPS filan oynatıyor zaten en fazla 2 saat ayırabiliyor um malum sınav yaklaştı geriye kalan bütçede cebime kaldı sadece arka kamerasını beğenmedim ön kamerası müthiş. Isınma sorununda olmuyor 2 saat oynayınca .

Hocam neden aldınız ki Note 6 proyu? O fiyata mi A3 ve Redmi Note 8 vardı TR garantili.

Kredi kartı kullanmıyorum bütün telefoncularda 2500 TL idi gerek görmedim . Birde hiç zamanım yok çok yoğunum kurslar dersler evde hobi için beslediğini hayvanlar . A3 te yoktu Ağrı böyle bir yer. Olan oldu daha yorumlamaya gerek yok Bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı