Xiaomi Note 8 Pro ısınıyor mu?

• Konuyu başlatan Akik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 20B
İşlemcisi fiyatına göre çok güçlü bir model ancak bu kadar gücü de kontrol altına almak ve randımanlı sürdürmek bence Redmi gibi kaliteli malzeme kullanmayan bir firmanın yapacağı iş değil. Ben Note 7'deki kalitesizliği hissettim ve artık Redmi'den telefon alamamaya karar verdim. Şu aralar mi9T'ye geçiş yapmak istiyorum.

Note 8 PRO ısınır mı? Evet ısınır ama telefonun gücünü son noktasına kadar kullanmaya çalışırsan ısınır. Orta seviye oyunlarda ısısı sorun çıkarmaz ama yüksek güçlü ısı telefonu yıpratacaktır. Bence 2k vermişken tek haneli nanometresi olan telefonlara yönelin.

teli 1500 tl ye alıyorum 0

Türkiye garantili ise 1500 liraya alınır. Telefon alırken de şunu tecrübe ettim çok fazla uğraşırsan çok fazla araştırırsan telefon alamıyorsun. Her bakımdan kusursuz telefon yok çünkü.

Bu gün bir telefon bayisinden Note 8 Pro ayırttım fakat internette ki videolarda telefonun çoook ısındığından bahsedilmiş şua pişman oldum içime bir kurt düştü ne yapmalıyım kullanan var mı PUBG falan oynayan? Yoksa sade Note 8 mi alayım? Bütün mutluluğum yerini hüzne bıraktı. :( Yarın şimdi adama da mahcup olacağım. :(

Alayım mı sizce?
4 arkadaşım kullanıyor ve ikisi PUBG mobile gibi ağır oyunlar oynuyor. Hepsi telefonda ısınma sorunu falan yok diyor 😀 AMD ısınıyor diyenler bitmedi şimdi de Mediatek ısınıyor yav diyenler başladı 😂 Alın gitsin asla pişman etmez.

Bu arada ağır oyunlarda ısındığını hissedersiniz buna lafım yok bu da diğer güçlü işlemcili telefonlar kadar ısınır. Anormal bir ısınma olmaz.

4 arkadaşım kullanıyor ve ikisi PUBG mobile gibi ağır oyunlar oynuyor. Hepsi telefonda ısınma sorunu falan yok diyor 😀 AMD ısınıyor diyenler bitmedi şimdi de Mediatek ısınıyor yav diyenler başladı 😂 Alın gitsin asla pişman etmez.

eyw sağolun hepiiz tr garantili yeni tanışıp iyi geçindiğim bir tel çi :)

Note 8 Pro modelinde oyun oynamadım maalesef.

@Dark-Man Redmi Note 8 Pro ile Mi 9T modelini aynı anda elinize alırsanız malzeme kalitesi olarak fark yok gibi bir şey zaten çoğu mağazada yan yana kendiniz bakabilirsiniz.
Katılıyorum Redmi ile Xiaomi modelleri arasında uçurum kadar fark var.

Note 8 Pro modelinde oyun oynamadım maalesef.

@Dark-Man Redmi Note 8 Pro ile Mi 9T modelini aynı anda elinize alırsanız malzeme kalitesi olarak fark yok gibi bir şey zaten çoğu mağazada yan yana kendiniz bakabilirsiniz.
Var hocam var. Birisi plastik birisi metal çerçeve. Ekran kalitesinden söz etmiyorum bile.

Var hocam var. Birisi plastik birisi metal çerçeve. Ekran kalitesinden söz etmiyorum bile.
Katılıyorum Redmi ile Xiaomi modelleri arasında uçurum kadar fark var.
Sadece dış olarak ele aldım zaten iki telefonda arka ve ön cam olarak aynı ve yan çerçeve farkı pek hissettirmiyor açıkçası. Ekran kalitesinden zaten bahsetmedim biri AMOLED biri IPS.

Birde şu Webtekno videosu öncesi böyle şeyler pek yazılıyordu sonradan arttı bu yorumlar.

Birde Redmi K20 ile Mi 9T modelinin aynı olduğunu biliyorsunuzdur umarım ama dur Redmi kalitesiz (!)

@Sylveon Mi9t Xioami'nin premium olarak sınıflandırdığı bir cihazdır. Ben kendim Note 7 kullanıyorum. Mal ortada kalite ortada. Mi9t ile Note 8 Pro arasında kalite farkı var ve mi ürünleri daha kaliteli.

Bir arkadaşım kullanıyor ısındığını söylemiyor. Telefonu sonuna kadar zorlarsan her telefon ısınır tabii. Çoğu inceleyen teknoloji kanalı MediaTek'in şimdilerde daha çok düzeldiğini söylüyor. Mi 9T @Sylveon'un da dediği gibi Hindistan ve Çin Pazarındaki adı Redmi K20 ve Pro versiyonuda Redmi K20 Pro olarak geçiyor. Eğer telefon pasaport kayıtlı şekilde değil ve garantili olarak 1500 TL ise kaçırmayın alın. Üzerse yine aynı fiyatının üstüne bile satıcı bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı