Xiaomi Note 8 Pro PC'ye nasıl yedeklenir?

Cigarette

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Telefonu alalı 2 yılı geçti ve 64 GB olan hafızam sonuna kadar doldu yakında WhatsApp gibi uygulamaları bile kullanamayacağım. O yüzden ben de telefonumdaki bütün fotoğrafları, videoları ve ekran görüntülerini PC'me aktarıp telefondaki bütün medyaları silmek istiyorum, nasıl yapabilirim? Yardımcı olabilecek var mı? Ayrıca mesela telefondan depolama kısmından baktığımda görüntüler kısmı 19 GB gözüküyor. Ama daha önce kendi yöntemlerimle bilgisayara attığım resimler 56 GB gözükmekte. Çözüm önerisi sunacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler, herkese iyi geceler.

İlk önce WhatsApp ile Google driver yedeklemesini yapın. Ondan sonra işinizi kolaylaştırmak için telefondaki bütün fotoğraf ve dosyaları videoları tek bir klasör içine atmanızı tavsiye ederim PC ile telefonun farklı klasörlere girmeden kolayca PC'ye yedekleyebilirsin.

Merhaba arkadaşlar,

Telefonu alalı 2 yılı geçti ve 64 GB olan hafızam sonuna kadar doldu yakında WhatsApp gibi uygulamaları bile kullanamayacağım. O yüzden ben de telefonumdaki bütün fotoğrafları, videoları ve ekran görüntülerini PC'me aktarıp telefondaki bütün medyaları silmek istiyorum, nasıl yapabilirim? Yardımcı olabilecek var mı? Ayrıca mesela telefondan depolama kısmından baktığımda görüntüler kısmı 19 GB gözüküyor. Ama daha önce kendi yöntemlerimle bilgisayara attığım resimler 56 GB gözükmekte. Çözüm önerisi sunacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler, herkese iyi geceler.
Bilgisayarına USB ile bağlayıp DCIM, Download vb. klasörleri yedekleyebilirsin.

Yedekleme işi beni korkutuyor. Bir şeyler eksik kalır da kaybederim diye korkuyorum. Onun yerine hafıza kartı da alsam olur gibi geliyor, sizce ?

Yeni konular

Geri
Yukarı