Xiaomi Note 8 Pro'da Wi-Fi hızı düşük

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, telefonumda ilk başlarda problem yoktu ama hız yavaş yavaş düştü şu an 1Mbps olarak bağlanıyor. Bilgisayarda 44'ü görüyorum. Babamın telefonda yan odadan hız testi yaptım. 40'ı rahat gördü, benim telefon modemin dibinden 1'i geçmiyor. Telefon modeli Xiaomi Note 8 Pro.

Bende mi Note 3 var o da aynı bir de Bluetooth açınca Wi-Fi 20-30Kbps falan veriyor en fazla niye anlamadım.

Merhaba arkadaşlar, telefonumda ilk başlarda problem yoktu ama hız yavaş yavaş düştü şu an 1Mbps olarak bağlanıyor. Bilgisayarda 44'ü görüyorum. Babamın telefonda yan odadan hız testi yaptım. 40'ı rahat gördü, benim telefon modemin dibinden 1'i geçmiyor. Telefon modeli Xiaomi Note 8 Pro.

Telefonu sıfırla çözülür başka çözüm yok Ağ Ayarları Sıfırlama XIAOMI Redmi Note 8 Pro, nasıl - HardReset.info bu siteden ayarları uygula olmasa sıfırla.

Bileklik var bende Bluetooth hep açık. Ağ ayarlarını sıfırladım ama olmadı.

Redmi Note 9 Pro var bende, aynı sorun. Xiaomi cihazların sanırım hepsinde var. (Hepsinde olmasa bile çoğunda) Çözümü de 5 gHz bandı olan bir Wi-Fi'ye bağlanmak. :( Benim de bluetooth kulaklığımı bağlayınca aynı sorun baş gösteriyor, indirme falan yapmıyorsam mobil veriye geçiyorum. Gerçekten can sıkıcı bir sorun... Eğer başka çözüm bilen varsa yazsın çok memnun olurum. :D

Aynı sorun bendede var poco X3 kullanıyorum. Modem 1 oda uzaklıkta olsa bile başka telefonlarda sıkıntı yapmıyorken benim telefonumda hem ping hem düşük upload sıkıntısı oluyor.

Geri
Yukarı