Xiaomi Note 9 Güncelleme Sonrası MainMenude kalıyor

Gokhan Bird

Centipat
Arkadaşlar 13 sürümüne güncellemiştim fakat şarj çok yiyordu bir arkadaşım da Note 11 t kullanıyor o en son sürümü indir yapmış şarj sorunu gitmişti ortadan bende aynısını yaptım fakat main menude kalıyor NV data is corrupted hatası var ek olarak telefonum yurt dışı herhangi bir çözümü var mı bunun

birde belli aralıklar ile telefon kendini yeniden başlatıyor yine main menuye geliyor

Son düzenleme:
IMEI yüklemesi yapıldıysa direkt güncelleme yapamazsın. Telefoncuya vermen lazım o da yaparsa sıfırlayıp verir.

Sıfırlanmadan yapamaz mıyız içinde bayağı bir dosya şifrem var veya PC'ye filan aktarabilir miyim?

Genelde root (IMEI için gerekli) atılırken sıfırlanmak zorunda kalıyor ama bir sorun telefoncu sıfırlanacak derse, bilgisyara aktarabildiğinizi aktarın öyle verin.

Şu an tek sorun kabloyla PC'ye taktığımda bilgisayarın görmemesi yani bilgileri aktaramıyorum anlamınamı geliyor

Cihaz normal olarak açılmıyorsa geçmiş olsun :( TWRP ile bir ihtimal kurtarabilirsiniz ama en ufak hatada telefon daha beter olabilir.

Cihaz normal olarak açılmıyorsa geçmiş olsun :( TWRP ile bir ihtimal kurtarabilirsiniz ama en ufak hatada telefon daha beter olabilir.
:( Teşekkür ederim yardımlarınız için mecbur telefoncuya götüreceğiz ama şeyi sormak istiyorum bu main menude Wipe Data diye bir seçenek var herhalde telefonu sıfırlıyor telefoncuya para vermeden buradan yapamaz mıyım

:( teşekkür ederim yardımlarınız için mecbur telefoncuya götüreceğiz ama şeyi sormak istiyorum bu main menude Wipe Data diye bir seçenek var herhalde telefonu sıfırlıyor telefoncuya para vermeden buradan yapamaz mıyım?

Hayır, cihaz yine açılmaz çünkü System dosyaları hatalı. Tekrar yüklenmeli.

Şimdiden geçmiş olsun hocam. Umarım halledersiniz.

Hayır, cihaz yine açılmaz çünkü System dosyaları hatalı. Tekrar yüklenmeli.

Şimdiden geçmiş olsun hocam. Umarım halledersiniz.
Teşekkür ederim yanan tek şey bilgiler oldu.

Arkadaşlar daha yeni telefonu telefoncudan teslim aldım sorun note 9 serisindeymiş güncelleme yaparken telefon çöküyormuş 100 liralık olduk ve bilgiler gitti o kadar bu sorunu yaşayanlar için yazayım dedim.

Geri
Yukarı