Yatırımcılık için hangi kitaplar okunmalı?

Emre Pamuk

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Trader, Investor
Selamlar. Halihazırda yatırım yapan birisiyim. Ufkumu genişletmek ve daha iyi bir yatırımcı olmak için kitap almak istiyorum. Sepetim bu şekilde eklemem veya çıkarmam gereken bir kitap var mı size göre?

1716040949570.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yatırım araçları günümüz modern dünyasında günden güne değişiklik gösterebilen bir durum. Bu alanda kitap okuyarak kendinizi geliştirebileceğinizi düşünmüyorum. Para tuzağı olduğunu düşünüyorum. Bence deneme yanılma yöntemiyle, ekonomistleri takip ederek, güncel yatırım araçlarının çalışma mekanizmalarını araştırarak daha iyi sonuç alabilirsiniz.

Yatırım araçları günümüz modern dünyasında günden güne değişiklik gösterebilen bir durum. Bu alanda kitap okuyarak kendinizi geliştirebileceğinizi düşünmüyorum. Para tuzağı olduğunu düşünüyorum. Bence deneme yanılma yöntemiyle, ekonomistleri takip ederek, güncel yatırım araçlarının çalışma mekanizmalarını araştırarak daha iyi sonuç alabilirsiniz.

Benim bilgi açısından fazla bir eksiğim olduğunu düşünmüyorum. Zaten hayatımı bunlarla geçiriyorum. İlla öğrenecek bir strateji, durum vardır diyerekten alıyorum. Yine de tavsiyeniz için teşekkür ederim.

PDF indirin hocam bu para verilmez bu kitaplara. Veya 2. el alın. 1000 lira az para değil.
Kitaplar güzel bence ben de bir ara okuyacağım bunları.

Bunlara ek Borsa 101, Ekonomi 101, Yatırım 101 kitaplarını öneririm. Alıp okumadım ama D&R'da göz gezdirmiştim hoşuma gitmişti. Bir inceleyin bence.

PDF indirin hocam bu para verilmez bu kitaplara
Şahsen ben kendi fikrimce pdf okumayı emeğe saygısızlık olarak görüyorum.Parası sorun değil kitaplığım genişler iyi olur.
Kitaplar güzel bence ben de bir ara okuyacağım bunları.
Bunlara ek Borsa 101, Ekonomi 101, Yatırım 101 kitaplarını öneririm. Alıp okumadım ama D&R'da göz gezdirmiştim hoşuma gitmişti. Bir inceleyin bence.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı