Xiaomi Note 9 Pro sürekli main menü atıyor

Uwola

Femtopat
Daha fazla  
Selamın aleyküm kullandığım Redmi Note 9 Pro modelli bir telefonum var. Sifremi değiştirirken 2. moda geçtim devamında 1. moda geri girdim ve arkasından telefon kapandı. Geri açıldığında recovery mode şeklinde sayfaya attı. Reboot attım geri main menüye atıyor. Yaklaşık 20 dakikadır da reboot atarak dongü sürdürüyorum. Tek çare wipe data(bilgileri sil) galiba telefonumu sıfırlamadan açmanın bir yolu var mı uzun bir yolculuktan dönüyorum ve fotoğraflarımı daha kaydetmedim.

Selamünaleyküm kullandığım Redmi Note 9 Pro modelli bir telefonum var. Sifremi değiştirirken 2. moda geçtim devamında 1. moda geri girdim ve arkasından telefon kapandı. Geri açıldığında recovery mode şeklinde sayfaya attı. Reboot attım geri main menüye atıyor. Yaklaşık 20 dakikadır da reboot atarak dongü sürdürüyorum. Tek çare wipe data(bilgileri sil) galiba telefonumu sıfırlamadan açmanın bir yolu var mı uzun bir yolculuktan dönüyorum ve fotoğraflarımı daha kaydetmedim.

Recovery ekranından fotoğraf atma imkanınız var mı? Ya da ekranda "nvdata is corrupted" gibisinden bir yazı görüyor musnuz kırmızı renkli?

Recovery ekranından fotoğraf atma imkanınız var mı? Ya da ekranda "nvdata is corrupted" gibisinden bir yazı görüyor musnuz kırmızı renkli?

Ne yazikki fotoğraf atma imkanım yok ama menü şu şekil;
Main Manü
MIUI recovery 5.0
Seçeneklerse;
Reboot
Wipedata
Connect with MIAssiantat
Safe mode
Ve nasıl seçeceğimi anlatan bir menü var. Telefon 3 dk bu şekilde durunca otomatik olarak yeniden başlıyor ve safe modda hiçbir uygulama yok sadece Chrome'u kullanabiliyorum.

Düzeltme:telefon konuşmaları da yapabiliryorum mıuı sürümüm 14.0.1.0 safe mod üzerindenden son sürümü güncelliyorum şuan.

Son düzenleme:
Format öncesi tüm verileri nasıl yedekleyebilirim? Bendede aynı sorun var ve yazılım attıracağım telefona ancak bilgilerimin gitmesini istemiyorum.

Yani tek çözüm format mı?

Şu anlık öyle görünüyor.

Format öncesi tüm verileri nasıl yedekleyebilirim? Bende de aynı sorun var ve yazılım attıracağım telefona ancak bilgilerimin gitmesini istemiyorum.

Bootloader kilidiniz açıksa Custom recovery (TWRP, orange fox vs) yükleyerek şifrenizi hatırlıyorsanız bilgisayara bağlayıp yedekleyebilirsiniz. @Umut Nas hocam siz konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Geri
Yukarı