Xiaomi Note 9 "This device is locked" hatası

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hard reset attım reboot deyince bu oldu. Girmek istiyorum Mi şifremi istiyor ben de hesabımı dondurmuştum ve sadece o telefonda kayıtlı ve yani şu an çıkmazdayım. Nasıl çözebilirim? Telefoncu 500-600 TL ister mi? Garantisi kutusu vs. var uğraşmak istemiyorum bu işleri bilmediğimden. Yarın acil bir işim var şu an yapabiliyorsam yapacağım.

Telefonun garantisi var ise ücretsiz yaparlar fakat telefoncular 10dk da yapılabilecek bir iş için inanılmaz ücretler isteyebiliyor. YouTube'da bir sürü video var telefonunuza uygun rom'u bulun kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Telefonun garantisi var ise ücretsiz yaparlar fakat telefoncular 10dk da yapılabilecek bir iş için inanılmaz ücretler isteyebiliyor. YouTube'da bir sürü video var telefonunuza uygun ROM'u bulun kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sağ olun teşekkür ederim.
Ekran görüntüsü lazım hocam. Netten baktım kilitleme Xiaomi'nin kendi sistemi mi yoksa googla mı ait onu görmem gerek. O yüzden ekran görüntüsü lazım.

Dosya Ekleri

• IMG_20191206_104343.jpg
    IMG_20191206_104343.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 603
Konu hakkında şöyle bir link bırakayım. Unutmadan sağ altta clean seçeneğinin seçili olduğundan emin olun. Başka seçenek seçerseniz Bootloader kilidi kapanıp cihazın brick olma ihtimali var.

Yok hocam teşekkür ederim garantisi var hiç uğraşmaıp Turkcell'e yaptıracağım.
Görsel yükleden yükleyin.

Yükledim bakabilirsiniz.

Sağ olun teşekkür ederim.

Tamamdır. Çözüm basit. Adımları söylüyorum.
1) Download Mi Account Unlock Tool Latest Version | July 2021 linkinden unlock programını indirin ve ZIP'ten çıkarın. miaccountunock tool.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın ve programı PC'ye kurun ve çalıştırın.
2) telefonu kapatın. Güç ve ses açma tuşuna birlikte basılı tutun. Telefon Recovery moduna girecek.
3) USB kablo ile telefonu PC'ye bağlayın.
4)telefonda bypass mi account seçeneği çıkacaktır onu seçin.

Tamamdır. Çözüm basit. Adımları söylüyorum.
1) Download Mi Account Unlock Tool Latest Version | July 2021 linkinden unlock programını indirin ve ZIP'ten çıkarın. miaccountunock tool.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın ve programı PC'ye kurun ve çalıştırın.
2) telefonu kapatın. Güç ve ses açma tuşuna birlikte basılı tutun. Telefon Recovery moduna girecek.
3) USB kablo ile telefonu PC'ye bağlayın.
4)telefonda bypass mi account seçeneği çıkacaktır onu seçin.

Bunları hemen yaparsam telefonum açılacaksa hemen yapabilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı