Xiaomi Note 9'da düşük FPS alıyorum

Yakın zamanda Note 9 aldım hafıza bakımından üzmüyor fakat her oyunda 11 FPS alıyorum her oyunda.
Böyle bir şey mümkün olabilir mi Brawl Stars denen kardeşimin tablette 60 FPS aldığı oyun ben 10 FPS ile giriyorum.
Hele PUBG vs. oynamaya çalıştığımda durum daha beter oyundan atmalar vs. gibi bir ton şeyle uüraşıyorum.
Garantiye yolladım sıkıntısı yok deyip yolladılar böyle saçma bir şey olamaz.
Sizce nasıl bir yol izlemeliyim veyahut çözümü var mıdır?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Klasik Çin markası ve klasik sorunlar, yazılımsal veya donanımsal bir sorunu olabilir denemeden bilemezsin.

Bende note 8 kullandım. Pubg zaten kasıyordu. 25 30 FPS civarı alıyordum. Oyun için sakın note 8 veya 9 almayın. Asphalt 9 bile zaten oynanamaz.

10klık IPhone'da sorun çıkınca nediyorsun reis?
Olur öyle arada reisin üstüne gitmeyin mi?

Yani reisim 10klık IPhone'nun sorun çıkardığını görmedim daha önce, diyelim çıkardı bir sürü sebep bulabilirsin :d.

Ben çok gördüm ondan sordum.
Geçen arkadaşın ailesinden birinin iPhone 11'de kronik sorun varmış.

Genel olarak Samsung kullanıyor çevremdekiler, bir keresinde iPhone 6S geçmişti elime gayet güzeldi şahsen ama bilemem uzun kullanım sonrası ne olduğunu.

Yakın zamanda Note 9 aldım hafıza bakımından üzmüyor fakat her oyunda 11 FPS alıyorum her oyunda.
Böyle bir şey mümkün olabilir mi Brawl Stars denen kardeşimin tablette 60 FPS aldığı oyun ben 10 FPS ile giriyorum.
Hele PUBG vs. oynamaya çalıştığımda durum daha beter oyundan atmalar vs. gibi bir ton şeyle uüraşıyorum.
Garantiye yolladım sıkıntısı yok deyip yolladılar böyle saçma bir şey olamaz.
Sizce nasıl bir yol izlemeliyim veyahut çözümü var mıdır?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Redmi Note 9 bende de var. Pubg'de akıcı modda 60 fps rahat alıyorum. Bunun yanında da Asphalt 9, Call of Duty Mobile' da yaklaşık 35-30 fps alıyorum. Bence sorun yazılımsal. Helio G-85 işlemci yeni olduğu için oyunlara optimize edilmemiş. Yakında düzeltirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı