Xiaomi Note 9S alınır mı?

Hocam mute yediğimden yazamadım kusuruma bakmayın, etiketlediğiniz için teşekkürler.

MIUI sorunlu kabul ediyorum ama sanıldığı kadar değil. Son 1 senedir çok sattığı için ve internete genelde sorun yaşayanlar gelip sorunlarını yazdığı için çok sorunlu sanılıyor.

Hocam yani siz şimdi diyorsunuz ki MIUI o kadar sorunlu değil sadece kullananlar yazdığı için öyle sanılıyor.
One UI, ColorOS, Realme UI kullanıcıları niye yazmıyor. Hocam Xiaomi gerçekten çok sorunlu kendim de kullanıyorum. Kaç yıllık telefonlar daha düzgün çalışıyor çok ağır ve iğrenç bir şey bu.
Ve evet diğerlerine göre çok daha fazla satıyor ama atıyorum diğerlerine göre 5 kat fazla satıyorlarsa, onlardan 15 kat daha fazla sorunu kullanıcılar yazıyor.

MIUI sanıldığı kadar sorunlu değil EMUI kadar iyi olmasa da kötü değil cihaz fiyatını hak ediyor bence sdn 720G iyi işlemcidir.

Hocam arayüzde kasıyor. Sürekli sorun çıkartıyor sürekli MIUI sorunları görüyoruz bu forum da da siz de şahitsinizdir.

Servis hiçbir şey yapmıyor sürekli kullanıcı hatası deyip gönderiyorlar. Xiaomi'lerde genel sorunlar bunlar.

Hocam Note 9S de neden PUBG'den 35 FPS aldığımı açıklarsanız. Teşekkür edeceğim ve gideceğim.

Arkadaşlar Türk Telekom'dan hat üstüne telefon alacağım, bütçe 2500-2800 civarı. Bu telefonu önerenler oldu, pek bilgim yok. 3-4 sene telefon derdim olsun istemiyorum. Oyun da oynuyorum telefondan. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam eğer ki 3-4 yıl boyunca çok fazla oyun oynarsanız. Siz Xiaomi alsanızda Samsung alsanız da Realme alsanız da o telefon kasar bir süre sonra bunu aklınızda bulundurun.

Eğer bütçeyi arttıramıyorsanız Realme 7 90 Hz ekranı ile daha iyi olacaktır.(anladığım kadarıyla oyun önemli sizin için)

Ve kendim kullanıyorum hocam Note 9S kesinlikle alınmaz.
Sorun çıkmaması için güncellemeyi yapmamalı ve her gün dua etmelisiniz. Belki o zaman sıkıntı çıkmaz.

Ben 4 yıldır Xiaomi kullanıyorum. Sorun yaşadım evet ama çok fazla değil normal seviyede. Şans mı bu acaba diye düşünüyorum. Dediklerinize de genel olarak katılıyorum bu arada.

Redmi Note 8 şu an da. Global 12.0.3.
12.0.4 yapmadım daha.

Hocam ben de 12.0.3 kullanıyorum Note 9S cihazım.
Bende ise bir ton sıkıntı var çoğu kullanıcı gibi büyük ihtimal yukarıda ya da başka bir konuda yazdım. POCO X3 almayın tam bir kumar diye bu Xiaomi cihazların çoğu böyle şanslı iseniz ne mutlu size.

Hocam ben de 12.0.3 kullanıyorum Note 9S cihazım.
Bende ise bir ton sıkıntı var çoğu kullanıcı gibi büyük ihtimal yukarıda ya da başka bir konuda yazdım. POCO X3 almayın tam bir kumar diye bu Xiaomi cihazların çoğu böyle şanslı iseniz ne mutlu size.
Yeni bir telefon alana kadar şimdilik PC üzerinden Fastboot ile ROM atın. Garanti dışı kalıyor mu bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı