Xiaomi Note 9S alınır mı?

Telefon seçimi bir nevi kullanışınıza bağlıdır. Yorumlardaki arkadaş farklı bir sebep ile kullanmış olabilir.
Sabah akşam oyun oynamayacaksınız telefon değil PC toplayın :)

Bende Note 8 Pro'yu çok düşündüm, hatta bununla ilgili bir konu oluşturmuştum, yorumları okuyabilirsiniz. O yorumlar beni vazgeçirdi 🙂
Buyurun linki burada: Xiaomi Redmi Note 8 Pro alınır mı? - Technopat Sosyal
hocam benim sınıf arkadışım bütün aile üyeleri aldı ama sorun çıkmadı ama benim fikrimi sorarsanız redmi almamaya çalışın.çünkü xaomi'nin alt markası ve öncelikleri fiyatı altta tutmak.Ben dün m30s sipariş verdim sizede öneririm.Antutu puanlarına bakmayın birde.260,000 alan mi9t (snapdragon 730) pubg grafikleri ve fps değerleri yüksek HD iken 170,000 alan m30s(exynos 9611) pubg grafikleri HDR ve aşırı yani tamamen uyumluluk farkı var ama ciddi derecede fark ediyor gördüğünüz gibi.Ben m30s öneririm 6000 Mah bataryası var.pubg oynarken 30dk dk'da %5 gidiyor sadece

hocam benim sınıf arkadışım bütün aile üyeleri aldı ama sorun çıkmadı ama benim fikrimi sorarsanız redmi almamaya çalışın.çünkü xaomi'nin alt markası ve öncelikleri fiyatı altta tutmak.Ben dün m30s sipariş verdim sizede öneririm.Antutu puanlarına bakmayın birde.260,000 alan mi9t (snapdragon 730) pubg grafikleri ve fps değerleri yüksek HD iken 170,000 alan m30s(exynos 9611) pubg grafikleri HDR ve aşırı yani tamamen uyumluluk farkı var ama ciddi derecede fark ediyor gördüğünüz gibi.Ben m30s öneririm 6000 Mah bataryası var.pubg oynarken 30dk dk'da %5 gidiyor sadece

Vakit ayırdığın için çok teşekkürler. Dediklerini göz önünde bulunduracağım.

Merhabalar. Başlıkta da olduğu gibi yazın Xiaomi Note 9S (128 GB) almayı düşünüyorum. Telefon hakkında kötü bir düşünceniz var ise ya da 3000 TL'yi geçmeyecek bir telefon öneriniz var ise fikirlerinizi paylaşır mısınız?
Hocam bende Pazar günu Note 9S 128 GB sipariş ettim, bekliyorum, daha gelmedi. Gelince yorumlarımı paylaşırım. Büyük ekran istedigim için bu telefonu aldım.

Hocam bende Pazar günu Note 9S 128 GB sipariş ettim, bekliyorum, daha gelmedi. Gelince yorumlarımı paylaşırım. Büyük ekran istedigim için bu telefonu aldım.

Evet sizi Note 8 Pro vs Mi 9T adlı konudan hatırlıyorum. Görüşünüzü belirttiğiniz için teşekkür ederim, yeni telefonunuz hayırlı olsun.

Geri
Yukarı