Xiaomi Redmi Note 9S alınır mı?

ZİYA_KARA

Centipat
Xiaomi Redmi Note 9S nasıl, alan var mı? Kasma falan özellikleri nasıl? Gelişmiş bir telefon mu? Bu konularda hiç bilgim yok, lütfen beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Ayrıca 5020 mAh pili var. 18 W şarj aleti ile şarj dolması çok uzun zaman alır mı? Şimdiden teşekkür ederim. 🥰🥰🥰

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Redmi Note 9S nasıl, alan var mı? Kasma falan özellikleri nasıl? Gelişmiş bir telefon mu? Bu konularda hiç bilgim yok, lütfen beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Ayrıca 5020 mAh pili var. 18 W şarj aleti ile şarj dolması çok uzun zaman alır mı? Şimdiden teşekkür ederim. 🥰🥰🥰

Gelişmiş bir telefon olduğu doğru oyun falan oynamak için alacaksan yeterli yavaş yavaş mobil e gelen oyunlar için bir 5-6 yıl yeter bence.

Kağıt üstündeki özellikleri gayet iyi. Fiyat olarakta alınabilir düzeyde. Kısa bi göz gezdirdim, tek eksik yanı çerçevenin plastik olması. Bu da kişiden kişiye değişir.

Cihaz alınabilir, batarya hakkında şöyle diyebilirim. Max 2 kullanıyorum, 5300MAH kapasitesi var, yaklaşık 1 saat 20 dakika içerisinde %20-25 civarlarından %95-100 civarlarına şarj edebiliyorum.
O cihazın da şarj olması çok uzun sürmeyecektir. Üstelik 18 W şarj başlığı var.

Aslında P40 Lite arasında kaldım ama hem ekran olarak küçük Google yok radyo yok pil olarak 4000 civarı eksileri var ama daha hafif bir telefon.

Ben Huawei marka telefonlara sıcak bakmıyorum. Google yok evet, bunun yanında eğer uğraşan birisiyseniz, root atamıyor, ROM yükleyemiyorsunuz. Tabii en iyi cihazı sizin istekleriniz belirleyecektir.

Gayet güzel bir telefon fakat Note 8 Pro sizin için daha iyi bir seçim olacaktır.
Bende Haziran 2019'dan beri Redmi Note 7 kullanıyorum performans sorunu vb. bir sorunum olmadı.
Batarya ise hala ilk günki gibi çalışmakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı