Xiaomi Note8 Pro, Samsung M30S ve Samsung Galaxy A51

Şu an Samsung J7 Prime kullanıyorum, ancak neredeyse her uygulamada donma kasma sorunları yaşıyorum ve bataryası bitmiş durumda bu yüzden yeni bir telefon almak istiyorum ancak kararsız kaldım. Telefondan oyun oynamıyorum PUBG vs. telefondan genel olarak PDF kitap okuyorum, müzik dinliyorum, sosyal medya uygulamalarını kullanıyorum ağırlıklı olarak ve fotoğraf cekiyorum.

Şarjının bir günü cıkaracak kadar dayanması, sosyal medya uygulamalarında donma kasma vs yapmaması ve kamerasının bir tık iyi olmasını istiyorum alacağım telefonun. Xiaomi Note8 Pro, Samsung M30S ve Samsung Galaxy A51 modellerine baktım ancak kararsız kaldım. Maksimum bütcem 3 bin lira bu fiyat bandında telefon öneriniz var mıdır acaba isteklerimi karşılayacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Samsung J7 Prime kullanıyorum, ancak neredeyse her uygulamada donma kasma sorunları yaşıyorum ve bataryası bitmiş durumda bu yüzden yeni bir telefon almak istiyorum ancak kararsız kaldım. Telefondan oyun oynamıyorum PUBG vs. telefondan genel olarak PDF kitap okuyorum, müzik dinliyorum, sosyal medya uygulamalarını kullanıyorum ağırlıklı olarak ve fotoğraf cekiyorum.

Şarjının bir günü cıkaracak kadar dayanması, sosyal medya uygulamalarında donma kasma vs yapmaması ve kamerasının bir tık iyi olmasını istiyorum alacağım telefonun. Xiaomi Note8 Pro, Samsung M30S ve Samsung Galaxy A51 modellerine baktım ancak kararsız kaldım. Maksimum bütcem 3 bin lira bu fiyat bandında telefon öneriniz var mıdır acaba isteklerimi karşılayacak?
Biraz daha bekliyo biliyorsan Galaxy A71 öneririm. Ama yok 3ünden biri diyorsan bence A51 daha iyi.

telefondan genel olarak PDF kitap okuyorum, müzik dinliyorum, sosyal medya uygulamalarını kullanıyorum ağırlıklı olarak ve fotoğraf cekiyorum.
Bunları yapıyorsanız eğer (özellikle kitap okumada karanlık modun pil avantajından faydalanabileceğiniz bir AMOLED panel tercih etmelisiniz.)
Redmi Note 8 Pro, DxOMark'ta 87 puan aldı. A51 kamera bakımından da daha nitelikli bir telefon bence.
A51 diyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı