Xiaomi Pad 6 alınır mı?

nobody11

Hectopat
Xiaomi mağazalarında 11000 küsure satılan güncel bir tablet. Oyun ve günlük kullanım için kullanılacak, iyi ömürlü olması önemli. Alternatif öneri de alabilirim. Apple ve Huawei'ye (Android olmadığı için) sıcak bakmıyorum. 7 bin civarına da Redmi pad var ama oyun için çok uygun mu emin olamadım.

Xiaomi mağazalarında 11000 küsure satılan güncel bir tablet. Oyun ve günlük kullanım için kullanılacak, iyi ömürlü olması önemli. Alternatif öneri de alabilirim. Apple ve Huawei'ye (Android olmadığı için) sıcak bakmıyorum. 7 bin civarına da Redmi pad var ama oyun için çok uygun mu emin olamadım.
iPad 9 ile kapışan tablet. iPad’den farkı çok yok.

İpad al. Eski bir ipad modeli olan 5. Nesili kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım donma takılma vs. Ayrıca ipad i alırken ios a sıcak bakmamama rağmen çok hızlı bir şekilde alıştım.

İpad al. Eski bir ipad modeli olan 5. Nesili kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım donma takılma vs. Ayrıca ipad i alırken ios a sıcak bakmamama rağmen çok hızlı bir şekilde alıştım.

Yok hocam Apple ürünü tercih etmiyorum.

Yorumlar için teşekkürler. İlk incelemeleri de iyi görünüyor cihazın. SD 870 de oyun için iyidir gibi.

MatePad Air'e de bakılabilir ancak magazan almayı düşünüyorsan fiyatı internete göre daha yüksek olur.

Redmi Pad =7.500₺
mtk G99 işlemci.
6gb ram-128gb depolama sahip günlük isler icin bataryası yüksek cihaz.
8000mah yüksek pil.16 saat pil
10.6 inch -90hz ekran.

Xiaomi pad 6 ise
10.800₺ fiyati
Snapdragon 870 islemci.
8gb ram-256gb depolama.
8840mah yüksek pil-16saat pil.
11inch-144hz Ekran.

Xiaomi Pad 6​

İki sorum vardı: 1- Güç düğmesine basınca kapanmıyor. Tamamen nasıl kapatacağım? 2- Uygulamaları alfabetik olarak nasıl sıralayacağım?

Geri
Yukarı