Xiaomi pad 6 mı Samsung S9 FE+ mı?

samsung s9 FE+ kullanıyorum inan bana pişman olmazsın xiaomi bilmem

One UI, MIUI'dan çok daha iyi bir arayüz. Samsung Dex, Good Lock, İkinci Ekran, Samsung telefonun varsa Quick Share Tab S9 için mükemmel artılar.

Oyun için Exynos 1380'mi? Güldürmeyin insanı. S9FE+ ile ne oyunundan bahsediyorsunuz? MIUI'ın One UI etmeyeceğini ben de biliyorum, ki şu anda da Tab S8+ kullanıyorum, ama SD 870 vs Exynos 1380 karşılaştırması yapmanın bir anlamı yok.

S9 FE+ oyun oynamak için uygun değil zaten o tabletin yanında kalem veriliyor genelde çizim yapanlar veya günlük kullanım için bu tablet tercih ediliyor, Xiaomi Pad 6 sizin için daha uygun. Ek olarak iPad 9'u araştırabilirsiniz.

Oyun için Exynos 1380'mi? Güldürmeyin insanı. S9FE+ ile ne oyunundan bahsediyorsunuz? MIUI'ın One UI etmeyeceğini ben de biliyorum, ki şu anda da Tab S8+ kullanıyorum, ama SD 870 vs Exynos 1380 karşılaştırması yapmanın bir anlamı yok.

Bu SD870 ne cins bir işlemci böyle:

1X 3.2 GHz ARM Cortex-A77 (Kryo 585)
3X 2.4 GHz ARM Cortex-A77 (Kryo 585)
4X 1.8 GHz ARM Cortex-A55

Neden böyle A77'ler havada uçuyor?

Sonuçta SD870 Exynos 1380'e göre daha güçlü ama tablet olarak konfor lazımsa Xiaomi'ye bulaşmak bilemedim bunların lanet bir arayüzü var her güncellemede daha da rezil oluyorlar. Kalem olarak performansını bilmiyorum ama Galaxy Tab'ların kalemleri güzel.

Bu SD870 ne cins bir işlemci böyle:

1X 3.2 GHz ARM Cortex-A77 (kryo 585)
3X 2.4 GHz ARM Cortex-A77 (kryo 585)
4X 1.8 GHz ARM Cortex-A55

Neden böyle A77'ler havada uçuyor?

Sonuçta SD870 Exynos 1380'e göre daha güçlü ama tablet olarak konfor lazımsa Xiaomi'ye bulaşmak bilemedim bunların lanet bir arayüzü var her güncellemede daha da rezil oluyorlar. Kalem olarak performansını bilmiyorum ama Galaxy Tab'ların kalemleri güzel.

Xiaomi kalemi ülkede yok zaten yurt dışından geliyor. Samsung kalemleri her zaman güzeldi bende gayet memnunum. Bütçe artarsa konu sahibi S9 alıp uzun yıllar kullanabilir ama bu ikisi arasında oyun için Pad 6.

Geri
Yukarı