Xiaomi POCO X3 almayın!

Hocam POCO X3 Pro kullanıyorum. Dediklerinizin hiçbirini yaşamadım. Daha hiç güncelleme bile yapmadım fabrikadan çıktığı şekilde bir de.

2 seneye yakın X3 NFC kullanan tanıdığım var sorun yaşamadı.
6 aydır da abim X3 Pro 256/8 kullanıyor yine sorun yaşamadı.
Hangi romdasınız?

POCO X3 Pro ile PS, PS1, PS2, gba, gbc, NES, snes, Wii, GameCube, Dreamcast,(FPS düşük olsa da swich) DS, 3DS, sns oyunlarını Android oyunları oynadım. Her telefon cok kurcalarsan sorun yaşar. Şarjı oyunlari cok oynarsan az gider tabii ki. Video cok seyredersen az gider. Ekranda soluklaşma imis ekran gostermiyormuş hepsi saçma bu fiyata Full eglence bence harika telefon alinmali... Bu arada Haci Murat'i kucumsuyor Focus'a camur atiyor Ferrari'yi yerden yere vuruyorsan (POCO X3 Pro) fakirsin demektir.
Poco X3 NFC ile Poco X3 Pro karşılaştıran birine ne anlatabilirim ki? Poco X3 NFC satıp Pro aldım PRO mükemmel bir işlemciye sahip.

NFC çöp

Merhaba,

Arkadaşlar, öncelikle ilk başlarda beni çok heyecanlandıran ve öve öve bitiremediğim bir telefondu fakat ara sıra YouTube ekranını kaydırdığım zaman renk soluyor düzeliyordu.

Chrome, Bazaar ve başka bazı uygulamalarda da ekranı soluklaştırıyordu.

Pili bazen %100 dolmuyor, şarjdayken 97 civarı olup geri düşmeye başlıyor.

İlk çıktığında aldım, diğer yeni telefonlarda Android 11 ve MIUI sürümleri gelmişken bu telefona ayda 1 defa 700 MB gereksiz güvenlik yazılımı geliyor.

Bunların hepsine tamam dedim, ucuz telefon dedim ama az önce ekran kendi kendine soluklaştı, sonra bir anda her şey morardı, en son uygulamalar vs. her şey karanlık oldu.

Telefonu kapatıp açtım, düzeldi, telefonda büyük ölçüde yazılım ve panel hataları var.

İlk aldığımda hiç ısınmıyordu ama şu an likit soğutmadan eser yok hep göz boyama.

Bir daha kesinlikle Xiaomi almayı düşünmüyorum bu telefon yüzünden.

Ne alaka kardeşim? Bende de POCO X3 NFC modeli var ama hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tek sen sıkıntı yaşıyorsun diye "POCO X3 ALMAYIN" diye başlık açman saçmalıktan başka bir şey değil. Fiyatına göre piyasadaki en iyi telefonlardan sayılacak bir telefon bu. IPhone'da da Samsung'da da oluyor böyle problemler. Sadece Xiaomi'ye özgü bir problem değil yani.

Ne alaka kardeşim? Bende de POCO X3 NFC modeli var ama hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tek sen sıkıntı yaşıyorsun diye "POCO X3 ALMAYIN" diye başlık açman saçmalıktan başka bir şey değil. Fiyatına göre piyasadaki en iyi telefonlardan sayılacak bir telefon bu. IPhone'da da Samsung'da da oluyor böyle problemler. Sadece Xiaomi'ye özgü bir problem değil yani.
+1
POCO X3 NFC ile POCO X3 Pro karşılaştıran birine ne anlatabilirim ki? POCO X3 NFC satıp Pro aldım Pro mükemmel bir işlemciye sahip.

NFC çöp.

POCO X3 NFC ile POCO X3 Pro karşılaştıran birine ne anlatabilirim ki? POCO X3 NFC satıp Pro aldım Pro mükemmel bir işlemciye sahip.

NFC çöp.

Aralarında dağlar kadar fark yok hocam NFC ile birbirine benzer modeller.

Yeni konular

Geri
Yukarı