Çözüldü Xiaomi POCO X3 kapandı ve açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CosmicPaweTR

Decapat
Selam. Annemin telefonu aslında benim değil fakat annem telefonu takmış gece şarj olmuş fakat sabah açılmıyor ve halada açılmıyor. Ben Power düğmesine bastım açılma ekranı geldi ve hiç durmadan orada takıldı ve bu döngü devam ediyor. Açılmıyor arkadaşlar ne yapabilirim?

Çözüm
Denedim hocam fakat hala aynı telefon kaçak ondan olabilir mi?

O zaman root atıldığı için sıkıntı çıkarttı. Bootloop'a girdi ya da boot dosyası zarar gördü. Ses açma ile güç tuşuna basılı tutun bir de hocam. Fastbootta TWRP kurup efs yedeği almayı deneyelim.
Selam. Annemin telefonu aslında benim değil fakat annem telefonu takmış gece şarj olmuş fakat sabah açılmıyor ve halada açılmıyor. Ben Power düğmesine bastım açılma ekranı geldi ve hiç durmadan orada takıldı ve bu döngü devam ediyor. Açılmıyor arkadaşlar ne yapabilirim?

ROM atmayı deneyebilirsiniz. Fastboot moda girmeyi dener misiniz? Öncelikle ses kısma ile güç tuşuna uzun süre basılı tutup yeniden başlatmaya zorlayın.

Denedim hocam fakat hala aynı telefon kaçak ondan olabilir mi?

O zaman root atıldığı için sıkıntı çıkarttı. Bootloop'a girdi ya da boot dosyası zarar gördü. Ses açma ile güç tuşuna basılı tutun bir de hocam. Fastbootta TWRP kurup efs yedeği almayı deneyelim.

Çözüm
Tüm tuşlara 30 sn basılı tutup kapanırsa tekrar açmayı dener misiniz?

Hocam sanırım oldu çok teşekkürler diğerinde o ekranda takıldı kaldı bunda oluyor teşekkür ederim. Fakat çözüm işaretleme yok nasıl işaretleyebilrim?

Tüm tuşlara 30 sn basılı tutup kapanırsa tekrar açmayı dener misiniz?
Sağolun hocam fakat çözüldü yinede cevap için teşekkür ediyorum.

Hocam sanırım oldu çok teşekkürler diğerinde o ekranda takıldı kaldı bunda oluyor teşekkür ederim. Fakat çözüm işaretleme yok nasıl işaretleyebilirim?

Sağ olun hocam fakat çözüldü yine de cevap için teşekkür ediyorum.

Fastboot menüden ROM attınız mı?

Rapor kısmından çözüm seçeneğini seçebilirsiniz.

Aynı durum bana da olmuştu, uzun süre power tuşuna basılı tutun düzelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı