Xiaomi POCO X3 NFC modeline MIUI 14 güncellemesi gelmedi

7 Mart'ta POCO X3 NFC modeline güncellemenin geldiği haberleri yayıldı ancak bana gelmedi. Diğer POCO X3 kullanıcıları sizde durum ne, sadece bana mı gelmedi?

Bana gelmiş şimdi fark ettim fakat kararsızım geçsem mi diye.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-15-01-14-36-664_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-03-15-01-14-36-664_com.android.updater.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 138
Normalde güncellemenin performans artırdığı söyleniyor, eğer yüklerseniz kullanım deneyimlerinizi aktarabilirseniz memnun olurum. :)

Bugün gün boyu ayarlardaki ve bildirimlerdeki simgeler dışında hiçbir yenilik performans geliştirmesi vs. görmedim.

Negatif bir durum var mı peki kasma donma pil performansında düşüş gibi?

Hocam pil performansında düşüş zaten telefonun ilk haline göre bariz belli olduğu için yeni güncellemede fark etmem çok zor ilk günlerde MIUI 12 ile 90FPS PUBG Mobile oynuyordum saatlerce 1 gün çok rahat çıkartırdım 2. güne bile geçerdi şimdi oyun oynamadan iki kere şarj ediyorum.

Hocam pil performansında düşüş zaten telefonun ilk haline göre bariz belli olduğu için yeni güncellemede fark etmem çok zor ilk günlerde MIUI 12 ile 90FPS PUBG Mobile oynuyordum saatlerce 1 gün çok rahat çıkartırdım 2. güne bile geçerdi şimdi oyun oynamadan iki kere şarj ediyorum.
Telefonun artık 3 yıllık olduğunu da hesaba katmanız lazım tek suçlu yazılım değil. :D İlla ki vardır etkisi ancak kimyasal olarak eskimenin daha yüksek payı olduğunu düşünüyorum.

Telefonun artık 3 yıllık olduğunu da hesaba katmanız lazım tek suçlu yazılım değil. :D illaki vardır etkisi ancak kimyasal olarak eskimenin daha yüksek payı olduğunu düşünüyorum.

Evet ben 2 yıldır kullanıyorum ama Xiaomi de genel olarak bu pil düşüşü çok hızlı oluyor babamın Note 10 5G'si var daha 1 yıl olmadı adam günde 5-7 saat kullanıyor her gün şarja takıyor ful parlaklık kullanıyor ama oyun oynadığı yok maksimum Instagram. Başlarda benimkinden iyiydi pil performansı

Telefonum POCO X3 NFC MIUI 14 hala gelmedi bir arkadasa ROM farkından dolayı demişsiniz hala gelmemesi normal mi sizce yoksa telefonumdami bir sorun var.

Telefonum POCO X3 NFC MIUI 14 hala gelmedi bir arkadasa ROM farkından dolayı demişsiniz hala gelmemesi normal mi sizce yoksa telefonumdami bir sorun var.

Sorun olduğunu zannetmiyorum bana da MIUI 13 güncellemesi 1 hafta sonra gelmişti aynı cihazı kullanan arkadaşıma göre bir de her zaman genelde EU roma sonra global roma düşüyor güncelleme sizinki TR ROM ise bilemem benimki global.

Sorun olduğunu zannetmiyorum bana da MIUI 13 güncellemesi 1 hafta sonra gelmişti aynı cihazı kullanan arkadaşıma göre bir de her zaman genelde EU roma sonra global roma düşüyor güncelleme sizinki TR ROM ise bilemem benimki global.
Hocam bana hala gelmedi de sizce normal mi? Global ROM var ve bu kadar geç kalması gario geldi. MIUI 13 bu kadar gecikmemişti diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı