Xiaomi Poco X3 NFC nasıldır?

Sofi96

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhaba arkadaşlar,

Xiaomi Poco X3 NFC bu telefon nasıldır, alınır mı?

Hakkında konuşmak için açılmış bir konudur.

SD732G var içinde. Ben açıkçası tavsiye etmiyorum. Şu an Miui 12 kullanıyorum. Deneyimlerime göre Xiaomi kullanacaksan Mi olsun, Redmi olsun, POCO olsun ; rom yükleme, aosp, bootloader vs. gibi terimlere hakim olacaksın. Onun dışında telefonu fabrikadan aldığın gibi kullanmak çok büyük sıkıntı. Son kullanıcıya hitap etmiyor Xiaomi bana göre.

edit: GSM Arena yorumlarını okuyabilirsin. Kimse memnun değil.

Hocam ben kullanıyorum gayet memnunum. Şarj süresi, arayüz olsun bir sıkıntı yaşamadım.

Kime sorduysam uzak dur dedi. Ancak kullanan birinin yorumu tabii ki farklı olacaktır. Piyasada fazla desteğinin bulunmaması, ara sürüm gibi bir model olduğundan dolayı sanırım herkes uzak dur diyor.

1 aydır kullanıyorum sarj gerçekten hızlı doluyor bitiş süresi de idare eder. Ekran yenileme hızının 120 olması çok iyi artık öbür telefonlara bakınca kasıyormuş gibi his ediyorum. Ekran renkleri çok iyi değil ablamın note 8 pro telefonu ile yan yana koyduğum da onun renkleri çok daha parlak güzel gözüküyor fakat yan yana koymadığım sürece poco x3'ünde renkleri güzel veriyor bence göz yormuyor hatta. Hoparlör olarak gerçekten mükemmel harika müthiş her türlü övgüyü hak ediyor bazıları hoparlör'ün arkayı titrettiğini ve bunun bir sorun olduğunu söylüyor kesinlikle öyle değil arka tarafın titremesinin sebebi seslerin orda karışıp telefonun mükemmel bir ses vermesinden. Kamera olarak çok fotoğraf çeken birisi değilim beni idare ediyor hatta artıyor bile o yüzden yorum yapmayacağım. Oyun olarak çok oyun oynayan birisi değilim ama yine de wild rift indirip denedim nasıl performansı diye ısınma yok 60 fps sabit alıyordum oyun başına %5 filan şarj yiyordu. Bana sorarsan Realme 7 pro daha iyi bir cihaz çünkü ben oyun oynamıyorum fakat 600 TL daha ucuz olması Poco x3'ü öne geçiriyor. Örnek fotoğraf koyacağım. Yazılım olarak da kötü değil bence niye beğenmiyorlar anlamadım.
IMG_20210118_205355.jpg

Son düzenleme:
1 aydır kullanıyorum sarj gerçekten hızlı doluyor bitiş süresi de idare eder. Ekran yenileme hızının 120 olması çok iyi artık öbür telefonlara bakınca kasıyormuş gibi his ediyorum. Ekran renkleri çok iyi değil ablamın note 8 pro telefonu ile yan yana koyduğum da onun renkleri çok daha parlak güzel gözüküyor fakat yan yana koymadığım sürece poco x3'ünde renkleri güzel veriyor bence göz yormuyor hatta. Hoparlör olarak gerçekten mükemmel harika müthiş her türlü övgüyü hak ediyor bazıları hoparlör'ün arkayı titrettiğini ve bunun bir sorun olduğunu söylüyor kesinlikle öyle değil arka tarafın titremesinin sebebi seslerin orda karışı telefonun mükemmel bir ses vermesinden. Kamera olarak çok fotoğraf çeken birisi değilim beni idare ediyor hatta artıyor bile o yüzden yorum yapmayacağım. Oyun olarak çok oyun oynayan birisi değilim ama yine de wild rift indirip denedim nasıl performansı diye ısınma yok 60 fps sabit alıyordum oyun başına %5 filan şarj yiyordu. Bana sorarsan Realme 7 pro daha iyi bir cihaz çünkü ben oyun oynamıyorum fakat 600 TL daha ucuz olması Poco x3'ü öne geçiriyor. Örnek fotoğraf koyacağım. Yazılım olarak da kötü değil bence niye beğenmiyorlar anlamadım.Eki Görüntüle 854431
Hocam aynı duyguları paylaşıyoruz.

1 aydır kullanıyorum sarj gerçekten hızlı doluyor bitiş süresi de idare eder. Ekran yenileme hızının 120 olması çok iyi artık öbür telefonlara bakınca kasıyormuş gibi his ediyorum. Ekran renkleri çok iyi değil ablamın Note 8 Pro telefonu ile yan yana koyduğum da onun renkleri çok daha parlak güzel gözüküyor fakat yan yana koymadığım sürece Poco X3'ünde renkleri güzel veriyor bence göz yormuyor hatta. Hoparlör olarak gerçekten mükemmel harika müthiş her türlü övgüyü hak ediyor bazıları hoparlör'ün arkayı titrettiğini ve bunun bir sorun olduğunu söylüyor kesinlikle öyle değil arka tarafın titremesinin sebebi seslerin orada karışıp telefonun mükemmel bir ses vermesinden. Kamera olarak çok fotoğraf çeken birisi değilim beni idare ediyor hatta artıyor bile o yüzden yorum yapmayacağım. Oyun olarak çok oyun oynayan birisi değilim ama yine de Wild Rift indirip denedim nasıl performansı diye ısınma yok 60 FPS sabit alıyordum oyun başına %5 falan şarj yiyordu. Bana sorarsan Realme 7 Pro daha iyi bir cihaz çünkü ben oyun oynamıyorum fakat 600 TL daha ucuz olması Poco X3'ü öne geçiriyor. Örnek fotoğraf koyacağım. Yazılım olarak da kötü değil bence niye beğenmiyorlar anlamadım.Eki Görüntüle 854431

Yorum için ne kadar teşekkür etsem azdır. Keşke her birey sizin kadar duyarlı olsa iyi veya kötü yanları yazmış olsa.

Bu arada fotoğraf gerçekten çok kaliteli.

Yeni konular

Geri
Yukarı