Xiaomi POCO X3 NFC alınır mı?

kübrakaya12

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu telefonu bugün yarın almayı düsünüyorum. Kullananlar veya arastıranlar bilgi verebilir mi? Telefonun performansı, kamerası vs nasıl?

Arkadaşlar bu telefonu bugün yarın almayı düsünüyorum. Kullananlar veya arastıranlar bilgi verebilir mi? Telefonun performansı, kamerası vs nasıl?

Tek amacı oyun olarak tasarlanmış bir telefon diyeblirim ki telefon oyunları da genelde PUBG vs olur onda bile 45 FPS veriyor sosyal medya üzerinde takılmalar yaşayan bile bir sürü insan var ana ekranda bile takılma sorunu açılıyor grupta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Realme 7 serisi ve A32 alabilirsiniz. Oppo A74 modeli de var. Yonga olarak bunların gerisinde.

Senin için önemli olan kriterler neler?
Cok oyun oynayan birisi değilim sosyal medyada dolasırım, kamera benim icin cok önemli, batarya önemli. (Mükemmel olmak zorunda değil.)

Realme 7 Pro ya da Realme 7.
X3 NFC alma pişman olursun.
Kuzenimde var 6 ay diyor, şu an elimdeki Realme 5i o telefondan daha iyi bir halde.
Size o şekilde anlatayım hani.
Kuzeniniz ne gibi sıkıntılarla karşılaştı biraz daha açıklar mısınız?

Cok oyun oynayan birisi değilim sosyal medyada dolasırım + kamera benim için cok önemli + batarya (mükemmel olmak zorunda değil)

Kendisi PUBG için almıştı.
Config, GFX Tool vb kullanmamasına rağmen şu an telefon ana menüde bile aşırı kasıyor ve CoC gibi oyunlarda bile tabiri caizse cehennem ateşine dönüyor telefon.
Ana menüde kasma MIUI yüzünden diyoruz ama oyunlardaki ısınma ve kasmanın bir açıklaması yok.
Servise yolladı cihazda donanımsal bir sorun yok diyerek geri yolladılar.
Ama kuzenim 2 aydır güncelleme yapmadığını söylüyor ve sorun 1 ay önce falan başlamış.
(Sıfırladı 2 3 sefer düzelmedi. Şu an ROM atmayı düşünüyor)

Yeni konular

Geri
Yukarı