Xiaomi Pocophone F1 Sim kart etkinleştirememe sorunu

sirtayfun

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar resimdeki gibi ne yaptıysam sim kart etkinleştirilemedi. Xiaomi Pocophone F1 telefon ve Sim kart Bimcell.

375518

Evet global romlu telefon. Turkcell hat takınca sorun çıkarmıyor bu arada.
Xaiomi pocophone ve mi8 modellerinde bu sorun var hocam xiaomi forumdada zaten değinilmiş. Xiaomi nin bu telefonlarda nedense böyle bir güvenlik önlemi var ancak turkcell hatta çalışması ayrıca kafamı karıştırdı.

Xaiomi pocophone ve mi8 modellerinde bu sorun var hocam xiaomi forumdada zaten değinilmiş. Xiaomi nin bu telefonlarda nedense böyle bir güvenlik önlemi var ancak turkcell hatta çalışması ayrıca kafamı karıştırdı.
Bende işin içinden çıkamadım hocam yalnız Bimcell hattı yenilendi 4g uyumlu olandan aldım acaba bu yüzden mi sorun çıktı çözebilmiş değilim.

Bende işin içinden çıkamadım hocam yalnız Bimcell hattı yenilendi 4g uyumlu olandan aldım acaba bu yüzden mi sorun çıktı çözebilmiş değilim.
Hocam başka elinizin altında hat varsa farklı operatörlerin onları deneyin birde eğer sorun simdeyse o iş kolay. Ancak o cihaza hiç hat gelmemesi lazım baştan söleyimde :)

Merhaba,
Bu mesaj mi hesabınız ile alakası, yurt dışına sms atabiliyorsanız eğer bu uyarı mesajı kalkacaktır. Veya hesabınızı farklı şekilde doğrulayabilirsiniz.

Bknz.

Merhaba,
Bu mesaj mi hesabınız ile alakası, yurt dışına sms atabiliyorsanız eğer bu uyarı mesajı kalkacaktır. Veya hesabınızı farklı şekilde doğrulayabilirsiniz.

Bknz.
Farklı bir şekilde nasıl doğrulatabilirim?

Sorunu çözdünüz mü? Aynı sorun bende de var.

Geri
Yukarı