Xiaomi SIM Kart aktivasyon sorunu

Makaleler
6
Daha fazla  
5 gün önce Hepsiburada'dan Xiaomi Redmi 5 Plus aldım. Konusunu açmıştım zaten. SIM Kart etkinleştirilmedi. Arama yapabiliyorum ama rehbere birini kaydederken SIM Kart'a kaydet seçeneği çıkmıyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 gün önce Hepsiburada'dan Xiaomi Redmi 5 Plus aldım. Konusunu açmıştım zaten. SIM Kart etkinleştirilmedi. Arama yapabiliyorum ama rehbere birini kaydederken SIM Kart'a kaydet seçeneği çıkmıyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Öncelikle hayırlı olsun.
SIM kartınızı etkinleştirebilmek için; Cihazı Bul seçeneğinin aktif olması ve SMS doğrulamasını yapmış olmanız gerekiyor.
Tavsiye olarak ise; SIM kartınızı etkinleştirmemeniz ve rehberdeki kişilerin kaydını ise; Mi hesabınıza yapmanızı öneririm.
Etkinleştirmek için ücret kesimi yapıyor, Mi hesabınıza kaydederseniz de ömürlük olarak saklayabilirsiniz.

Öncelikle hayırlı olsun.
SIM kartınızı etkinleştirebilmek için; Cihazı Bul seçeneğinin aktif olması ve SMS doğrulamasını yapmış olmanız gerekiyor.
Tavsiye olarak ise; SIM kartınızı etkinleştirmemeniz ve rehberdeki kişilerin kaydını ise; Mi hesabınıza yapmanızı öneririm.
Etkinleştirmek için ücret kesimi yapıyor, Mi hesabınıza kaydederseniz de ömürlük olarak saklayabilirsiniz.
Teşekkürler fakat ben diyelim ki bundan sonra iPhone aldım Mi hesabımdaki kişileri oraya nasıl aktaracağım. Ayrıca eski Samsung Galaxy S3'ten kalan SIM kişileri var fakat sadece yenileri ekleyemiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı