Xiaomi Redmi 5 Plus için Ekran Koruyucu

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Spigen Tüm Cihazlarla Uyumlu Nano Liquid Sıvı Ekran Koruyucu Fiyatı

Şöyle bir ekran koruyucu gördüm ne olduğunu tam olarak anlamadım. Mantığını anladım ama alıcağım telefon için uyumlu mu bilmiyorum. Sadece ekranı siliyor. Diğer ekran koruyucuları da ekranı tam kapatmıyorlar filan demişler.

Ekran koruyucu arıyorum. Hepsiburada da baktım ama bazılarında yorum yok bazılarında ekranı kapatmıyor geri iade edecegim filan demişler. Bu yüzden seçemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün sıvı halde zaten. Tüm cihazlara uygulanabilir. İçinden 1 temizlik bezi, tek kullanımlık ıslak mendil paketi gibi pakette 1 temizlik sıvısı ve yine aynı şekilde 1 tane de Nana Liquid denilen sıvı çıkıyor. İlk başta temizlik sıvısı ile temizleyip daha sonra koruyucu sıvıyı ekran üzerine döküp iyice sürüyorsunuz. Yani herhangi bir şeffaf kaplama çıkmıyor.

Ürün sıvı halde zaten. Tüm cihazlara uygulanabilir. İçinden 1 temizlik bezi, tek kullanımlık ıslak mendil paketi gibi pakette 1 temizlik sıvısı ve yine aynı şekilde 1 tane de Nana Liquid denilen sıvı çıkıyor. İlk başta temizlik sıvısı ile temizleyip daha sonra koruyucu sıvıyı ekran üzerine döküp iyice sürüyorsunuz. Yani herhangi bir şeffaf kaplama çıkmıyor.

Sadece dikkatimi çekmişti ama yine ben eski usül bir tane cam ekran koruucu takarım. :) İnsanların ''şimdi ne değişti'' gibi yorumlarını gülerek okudum. :D

Artık akıllı telefonların ekranlarının kenarları oval şekilde yapıldığı için ekran koruyucu bulmak bayağı zor oluyor. Ondan dolayı böyle birşey geliştirildi. Ama bazen koruma işlemi uygulanırken sağlıklı olmadığı için işe yaramıyor. En iyi eski usül ekran koruyucu almak...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı