Xiaomi Redmi Note 7 ekran koruyucu gerekli mi?

Just

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar an itibariyle telefonum eve gelmiş durumda. Acaba telefona ekran koruyucu vb. bir şey gerekli mi? Sonuçta gorilla glass 5 ile korunan bir telefon :)

Tabikide gerekli , ekranı ne olursa olsun ek güvenlik almak her zaman iyidir. Paraya kıyıp kaliteli ekran koruyucu almanızı tavsiye ederim

Note 6 Pro kullanıyorum. İnternette test videolarını izledim ve kulak hizasından asfalt benzeri zemine düşünce paramparça olmuştu. Kendim yaklaşık olarak cep hizasından mermer zemine düşürdüm bir çizik bile olmadı yine de önlem almak lazım.

Seni rahatsız edecek kadar çizikler oluşmaz ama bir yerden sonra çok fazla kılcal çizikler meydana geliyor. Arkadaşımdan biliyorum. O takmadı koruyucu ve telefonun ekranını güneşe yada ışığa doğru tutup çevirince her yerinde kılcal çizikler vardı. Bunu göze alıyorsan takma. Takmayınca ayrı güzel gözüküyor lakin çok çiziliyor. Karar senin🙂

Çizik ve ekran içeriye doğru kırılma oluyor. Gorilla Glas 5 kırılmaya dayanıklı ama çiziğe değil. Çizikler çok belli oluyor.

Tamam cevaplar için teşekkürler. Dediğiniz gibi paraya kıyıp ekran koruyucu aldım. Konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı