Xiaomi Redmi 5 Plus suya dayanıklığı var mı?

bilgiliadam

Decapat
Arkadaşlar ben Xiaomi Redmi 5 Plus kullanıyorum ve acaba telefonum su geçirmez mi, bunu öğrenmek istedim. Epey'de su geçirmezlik özelliği yoktur diyor ama Youtube'da telefonu su içine koyan sonra çıkaran ve bütün özelliklerinin tam olarak çalıştığını gösteren birçok video var. Bu yüzden size bunu sormak istedim. Sizce geçirir mi, geçirmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı telefonu ben de kullanıyorum, telefonun su geçirmez diye bir özelliği yok. YouTube'da o videoları ben de izledim onlar biraz riskli, biraz şansa bağlı da diyebiliriz. Sonuç olarak hiç telefonu riske atma bozulmasını istemiyorsan suya koyma.

Merhaba kardeşim ben redmi 5 plus almak istiyorum oyun ve kamera benim için önemli değil şarjı ne kadar gidiyor ve takılma,donma,ısınma durumlarıyla karşılaştın mı?

Merhaba kardeşim ben redmi 5 plus almak istiyorum oyun ve kamera benim için önemli değil şarjı ne kadar gidiyor ve takılma,donma,ısınma durumlarıyla karşılaştın mı?
Kardeşim önce şunu söylemeliyim 4000 mah bir batarya + snapdragon 625 gibi pil tasarrufunu iyi yapınca uzun süre gidiyor. Oyun oynanmazsa 2 gün gidiyor. Ekranı fiyatına göre çok iyi. Isınma durumu 1 saat pubg oynasan telefon ancak 40 dereceyi bulur (ama o da yaz ve kış şartlarına göre değişir ben yazın söylüyorum) Kamerası gayet yeterli. Takılma hiç yaşamadım. Miui güncellemesi ile telefon efsane oldu. En iyi fiyat performans telefonu diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı