Xiaomi Redmi 5 Plus vs. Xiaomi Mi A2 Lite

EmrahGK

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci :)
Başlıktaki gibi, bu iki telefon arasında kaldım ama şu anda telefon için acelem yok ve iki telefon arasında kaldım. Kamera benim için pek de önemli değil (kamerası beter de olmasın yani :D) Önemli olan şarjın iyi gitmesi (beklentim o kadar da fazla değil 1 günü geçirsin yeter) ve PUBG oyunlarda düşük-orta ayarlarda akıcı şekilde oynatması. Başka telefon önerecekseniz bütçem en fazla 1350 TL (Android One konusunda kafam biraz karışık.)

Açıkçası bu biraz arayüz tercihi gibi geldi bana. İki telefonun da işlemcisi aynı, batarya boyutları aynı ama ben Android One farkıyla A2 Lite'ın daha uzun süre dayanacağını düşünüyorum. Uzun süredir saf Android arayüzü kullanan biri olarak gayet alışmıştım her şeyi istediğim gibi ayarlamaya ve çok memnundum. Miui'ın da kendine özgü avantajları var. Bütçen maksimum 1350 TL olduğu için sd636 içeren bir telefon öneremiyorum ama biraz arttırıp Xiaomi Note 6 Pro falan alabilirsen uzun vadede daha memnun kalacaksın gibi duruyor.

Dediğin telefonların ikisi de 1 günü rahatlıkla geçer hatta ağır kullanmadığın zamanlarda çok rahat 2 günü görürsün. Pubg performansı konusunda ciddi farklar olacağını sanmıyorum.

Bütçeni biraz daha artırabilirsen Mİ A2 al. Artıramazsan sana kalmış ikisinde de aynı işlemci var.

Bu iki telefon arasında kesinlikle A2 Lite 4000 mAh bataryası var.Redmi 5 Plus Sar değeri gerçekten fazlaydı diye hatırlıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı