Xiaomi Redmi 5 Plus vs Xiaomi A2 vs Xiaomi Redmi 7

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Üç telefon arasında kaldım arkadaşlar. Oyun fazla oynamıyorum. YouTube, İnstagram ve WhatsApp kullanıyorum. Kamera benim için önemli. Maksimum 1.350-1.400 TL vermeyi düşünüyorum.

NOT: Redmi 7 modelini yanlış anlamayın. Note 7 değil, düz 7.

Düzenleme : Seçenekler arasına Honor 10 Lite cihazı da eklendi arkadaşlar.
Arkadaşlar bu arada normal kullanımda takılmasını istemiyorum. Telefonumu bugün sattım, idareten GM 5 plus kullanıyorum, telefon çok takılıyor. Lütfen takılmayacak telefon önerin. Bir de son bir ekleme daha yapayım, aşağıdaki linkteki telefonlar nasıldır ? İndirimde olduğu için uygun geldi fiyatı. Redmi 7 ile karşılaştırırsak nasıldır sizce ?

Son düzenleme:
Karşılaştırmalarıma göre bunların arasından en iyisi Mi A2 gibi geldi bana. Bütçeni biraz artırabilirsen PSmart 2019'uda öneririm. Ama başkalarınada danışmalısın 👍

A2 hepsinden üstün bir cihaz. Belki saf android olduğu için arayüzünü sevmeyebilirsin. Ben hali hazırda kullanıyorum.

Hocam epey sitesinde redmi 7 üç puan önde gidiyor. Benim amacım oyun değil bu arada. İnstagram hikaye için kamerası iyi olsun, telefon kasıp takılmasın yeterli. Yine de A2 mi diyorsunuz ?
Karşılaştırmalarıma göre bunların arasından en iyisi Mi A2 gibi geldi bana. Bütçeni biraz artırabilirsen PSmart 2019'uda öneririm. Ama başkalarınada danışmalısın 👍
PSmart 2019, yazdıklarımın hepsinden iyi ise alabilirim hocam o da indirimde şuan.

Son düzenleme:
Hepsi benzer fiyatlarda olduğu için kararsızım. Pubg gibi ağır oyun oynamıyorum. Clash of clans, Boom Beach gibi oyunlar oynuyorum. Benim için önemli olan takılmasın ve kamerası iyi olsun.
P Smart 2019 32 GB hafıza versiyonu Honor 10 Lite daha kötü.

Honor 10 Lite 24 MP ön kamerası var P Smart 2019 8 MP ve Honor 10 Lite Türkiye garantili Huawei P Smart 2019 ihtilatçı garantili.
Hocam açıkçası hangisini övüp hangisini gömdüğünüzü anlayamadım.

Son düzenleme:
Eksik yazmışım "Honor 10 Lite'dan daha kötü" demem gerekiyordu.

Ben P Smart 2019'u yaklaşık 4 aydır kullanıyorum memmnun Honor 10 Lite ile hafıza ve kamera farkı ama aldıktan sonra pek önemli olmadığını anladım ve arkadaşıma Honor 10 Lite önerdim.

Sizin bütçenizde P Smart 2019 almak saçma olur hem 32 GB hafıza hem ihtilatçı garantili ama Honor 10 Lite Türkiye garantili ve kamera olarak önde.

Huawei P Smart 2019 için yaptığım inceleme Honor 10 Lite hakkında fikir verir Huawei P Smart 2019 İnceleme - Technopat Sosyal

Hocam epey sitesinde redmi 7 üç puan önde gidiyor. Benim amacım oyun değil bu arada. İnstagram hikaye için kamerası iyi olsun, telefon kasıp takılmasın yeterli. Yine de A2 mi diyorsunuz ?

PSmart 2019, yazdıklarımın hepsinden iyi ise alabilirim hocam o da indirimde şuan.
Mi A2'nin yonga seti Redmi 7'ye göre daha iyi. Ayrıca Mi A2 AnTuTu'dan 131.900 puan almış Redmi 7 103.800 puan almış. Mi A2'nin arka kamerası F1.75 diyafram açıklığına sahip Redmi 7'nin F2.2 ama sen ön kamerayı daha çok kullanırsın Instagram dediğine göre. Redmi 7 ön kamerası 8MP ama F2.0 diyafram açıklığına sahip. Mi A2 20MP ama F2.2 diyafram açıklığına sahip. Bana Redmi 7'nin ön kamerası düşük ışıkta daha iyi performans verirmiş gibi geliyor, fotoğraftan anlayan bir arkadaşımız aydınlatırsa bizi seviniriz. Bu arada kesinlikle Mi A2'de ısrarcı değilim daha iyi seçenekler varsa pişman olmanı istemem.

Mi A2'nin yonga seti Redmi 7'ye göre daha iyi. Ayrıca Mi A2 AnTuTu'dan 131.900 puan almış Redmi 7 103.800 puan almış. Mi A2'nin arka kamerası F1.75 diyafram açıklığına sahip Redmi 7'nin F2.2 ama sen ön kamerayı daha çok kullanırsın Instagram dediğine göre. Redmi 7 ön kamerası 8MP ama F2.0 diyafram açıklığına sahip. Mi A2 20MP ama F2.2 diyafram açıklığına sahip. Bana Redmi 7'nin ön kamerası düşük ışıkta daha iyi performans verirmiş gibi geliyor, fotoğraftan anlayan bir arkadaşımız aydınlatırsa bizi seviniriz. Bu arada kesinlikle Mi A2'de ısrarcı değilim daha iyi seçenekler varsa pişman olmanı istemem.
Ben de çok kararsız kalıyorum hocam 1.000-1.5000 TL arası dört beş tane seçenek var böyle, linklerini falan attım hatta. Dediğim gibi oyun oynamıyorum, sadece boom beach gibi kasmayan oyunlar oynuyorum. Benim istediğim kamerası iyi olsun, özellikle selfie kamerası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı