Xiaomi Redmi 8 için en iyi ROM nedir?

EldrithcWraith

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Xiaomi Redmi 8 için pixel rom kurmayı düşünüyordum. Fakat Xiaomi Redmi Note 8 için bulduk sadece. Sizce pixel experience dışında başka güzel, performansı iyi ROM var mı?

Kesinlikle Arrow OS (Android 11) kullanmalısınız. Hem saf Android hem de çok hızlı, ayriyetten Android 12 kullanmanın manası yok Redmi Note 8'in Android 10 ve 11 için üretildiğini düşünüyorum ve şahsen piyasadaki tüm romları kullandım en iyisi Arrow OS.

Kesinlikle Arrow OS (Android 11) kullanmalısınız. Hem saf Android hem de çok hızlı, ayriyetten Android 12 kullanmanın manası yok Redmi Note 8'in Android 10 ve 11 için üretildiğini düşünüyorum ve şahsen piyasadaki tüm romları kullandım en iyisi Arrow OS.
Hocam normal note değil direkt redmi 8.

Pardon hocam yanlış okumuşum kusura bakmayın, UnOfficial Arrow OS kurup deneyin bir isterseniz link bulabilirsem atarım.

Pardon hocam yanlış okumuşum kusura bakmayın, UnOfficial Arrow OS kurup deneyin bir isterseniz link bulabilirsem atarım.
Hocam Arrow OS sitesinde buldum kendi telefonumu olive olarak ama direkt file not found diyor. Xiaomi redmi note 8 ile bir fark yok neredeyse arasında onu kursam bişey olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı