Xiaomi Redmi 9 alınır mı?

Bütçe
2400

YuzillO27

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
En fazla 2400TL bütçem var ve ben bütün paramı telefona vermek istemiyorum. Şu anda 4 telefon arasında kaldım, hangisi alayım? 21Nisan'da alıyorum.

Realme 6ı.
Redmi Note 9
Redmi Note 8
Redmi 9

Son düzenleyen: Moderatör:
En fazla 2400TL bütçem var ve ben bütün paramı telefona vermek istemiyorum. Şu anda 4 telefon arasında kaldım, hangisi alayım? 21Nisan'da alıyorum.

Realme 6ı.
Redmi Note 9
Redmi Note 8
Redmi 9

Bence şu iki telefondan birini alın.

Üstte söylediğiniz telefonları önermem.

Realme 6ı.
Redmi Note 9
Redmi Note 8
Redmi 9
Realme'yi boş verin çünkü ekran çözünürlüğü çok düşük, kızılötesi yok, kumanda olarak kullanamazsınız. Redmi'ler iyidir.

Redmi Note 9 aldım seçenekler arasından ve çok memnunum. Gerek kamerası, gerek şarjının uzun süre dayanması, gerekse fiyatı ve çok hızlı şarj olmasından dolayı çok memnunum ve hiç pişmanlığım yok.

Redmi 9 aldım ve MIUI 12 sorunlu fakat bence çok iyi bir telefon geleceğe yönelik alınabilir.

Redmi Note 9 aldım seçenekler arasından ve çok memnunum. Gerek kamerası, gerek şarjının uzun süre dayanması, gerekse fiyatı ve çok hızlı şarj olmasından dolayı çok memnunum ve hiç pişmanlığım yok.

Sizin telefonlarınız iyi olabilir ancak bu bütçe de daha iyi seçenekler varken o modellerin tercih edilmesini tavsiye etmiyorum.

Bence şu iki telefondan birini alın.

Üstte söylediğiniz telefonları önermem.

Realme'yi boş verin çünkü ekran çözünürlüğü çok düşük, kızılötesi yok, kumanda olarak kullanamazsınız. Redmi'ler iyidir.

Hocam kendim bu atılan modellerin hepsinden üstün bir Redmi modelini kullanıyorum.Rom atılmazsa bu cihazlarda işkence olur. MIUI 11 yene pek sıkıntı yaşatmaz ama 12 çok beter.
(Note 8 MIUI 11'e güncellenmediği taktirde pek sıkıntı yaşanmaz)

Çok oyun oynanmıyorsa M.21 iyidir.
(A73 de düşünülebilir ama M.21 daha iyi olur)

Annem için redmi 9 almıştım, 3-4 aydır kullanıyor açıkçası bir sorun yaşamadı şimdiye kadar. Ancak kamera ve ekranını beğenemedim, özellikle kamera konusunda eski cihazım olan nokia 6 dan bile kötü neredeyse. Ben olsam note 9 tercih ederdim. Redmi 9 giriş seviyesi bir cihaz, ekran ve kamera hissiyat olarak 2017-2018 orta-giriş seviyesi cihazlar gibi bir kullanım hissiyatı sunuyor.
Hocam kendim bu atılan modellerin hepsinden üstün bir Redmi modelini kullanıyorum.Rom atılmazsa bu cihazlarda işkence olur. MIUI 11 yene pek sıkıntı yaşatmaz ama 12 çok beter.
(Note 8 MIUI 11'e güncellenmediği taktirde pek sıkıntı yaşanmaz)

Çok oyun oynanmıyorsa M.21 iyidir.
(A73 de düşünülebilir ama M.21 daha iyi olur)

Konu sahibini korkutmak istemiyorum ama MIUI sıkıntılı :) mi Note 10 kullanıyorum, arayüzde çok fazla hata var umarım MIUI 12.5 de çözerler bu sorunları. Bazı noktalarda kritik olmayan ama kullanıma engel teşkil eden hatalar çıkabiliyor, işin komik tarafı Redmi Note 9 Pro kullandım 1.5 ay ve o Redmi olmasına rağmen miden daha sorunsuzdu :)

Yeni konular

Geri
Yukarı