Xiaomi Redmi 9 Türk Telekom SIM kart hatası

alpduzgunn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir süredir hat değiştirmeye çalışıyorum. Vodafone'un pahalılaşması nedeniyle Türk Telekom'a geçmek istiyordum bunun için SIM kart aldım ve ilk aldığım SIM kart telefonumda çalışmadı evdeki telefonlarda da denedim ve sonuç aynıydı. Birkaç gün sonra durumu gidip anlattım ve tekrar bir SIM kart aldım bu akşam eve geldiğimde ise yine aynı sorunu yaşadım. Yine çalışmamıştı ve yine aynı şekilde evdeki tüm telefonlarda denedim ve sonuç aynıydı acaba 2'dir aldığım SIM kartlarda mı sorun var yoksa SIM kartı ayarlatmam mı gerekiyor?
Telefonum: Xiaomi Redmi 9.

Bilemiyorum. Yarın baktırmaya gideceğim.

Hocam yeni hatmı aldın yoksa Vodafone'den TT'ye geçiş mi yaptın?
Zaten 2 türlüde hattın açılmasını beklemen gerekiyor eğer Vodafone'den TT'ye geçiş yaptıysan TT hattı açılasaya kadar Vodafone hattını kullanmaya devam edebilirsin zaten TT hattın açılınca Vodafone hattında şebeke gidecek o zaman TT hattını takman gerekli.

Hocam hattı babama aldırdığım için geçiş işlemlerini başlattı mı bilmiyorum. Ama yine de bekleyeceğim teşekkürler ve evet hat değiştiriyorum Vodafone faturasının pahalı gelmesi üzerine TT'ye geçeceğim.

Geçiş işlemi hemen olmaz, olana kadar da SIM kart aktif olmaz zaten. Bundan daha doğal bir şey yok. Boşuna gidip tekrardan SIM Kart almışsınız, hatta süreci bozmuş bile olabilirsiniz. Vodafone hattın kapanmasını bekleyin, zaten size "TT MOBIL"den SMS gelecek hattınız x tarihinde açılacaktır diye. O zaman takacaksiniz SIM Kartı. Bu ne acele?

Yeni konular

Geri
Yukarı